Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik-e csak ajándékot adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik-e csak ajándékot adni egy lagziba de pénzt nem?

Figyelt kérdés

Az ajándék amit vettünk lehet furcsán hangzik de a vőlegény már régota vágyik egy jó sátorra. Egy nagyon jó minőségű,2 személyes sátrat vettünk a párommal , de még egy másik meghivott is szeretne a felét kifizetni az árnak és igy az ajándékot: én, a párom, és a barátunk adna- az értéke olyan 200euro.

Nem lenne-e kevés? mert pénzt is szoktak adni szerintem nagyobb lakziknál, ugyebár a kaja stb stb pénzbe kerül.


A másik amit még megemlítenék hogy 2010be volt a mi esküvőnk a párommal és az a személy aki meghívott minket(barátunk), nem jött el a mi lakzinkra, ami egy kicsit rosszul is esett.

Mi most külföldön lakunk tehát az elvárások is nagyobbak tőllünk gondolom én. Szerintetek ?


2012. aug. 10. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem várhat el semmit, ha Ő nem ment el a ti esküvőtökre. Ez megfelelő és szép ajándék. Nem kell pénz mellé, ha Ő el sem ment. Szava sem lehet.
2012. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

200 euró az több mint 50 ezer

hármótoknak tökéletesen elég

2012. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha ő el se ment a ti esküvőtökre, akkor tökéletesen elég az ajándék.

Lassan már gazdasági / pénzügyi összejövetelnek is hívhatnánk a lagzikat.


Az eszem megáll: "mert pénzt is szoktak adni szerintem nagyobb lakziknál, ugyebár a kaja stb stb pénzbe kerül. " Értsük már meg könyörgöm, hogy akinek nincs rá fedezete az ne csináljon nagy csinnadrattát. Mi az, hogy a fogyasztásod rendezed?

2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Épp, hogy ajándékot szokás adni, a pénz csak most lett divat.
2012. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
30 évvel ezelőtt is divat volt a pénz. Ez esetben azonban tényleg nem kell. Szép ajándék, ahhoz képest, hogy a barátod el sem ment az esküvődre.
2012. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A ti helyzetetekben ez a lehető legjobb megoldás, jó ötlet volt. (hogy a barátotok nem ment el a tiétekre)
2012. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó.
2012. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Úgy kell oda-adni, és olyan névjegykártyát, olyan köszöntő szöveggel kell hozzá készíteni, hogy abból kitűnjön, hogy a barátotokkal közösbe adjátok. Azt a pénzt amit a haver szán ebbe, azt pedig szépen zsebre teszitek.


Esküvőre vagy ajándék, vagy pénz, de a kettő együtt nem kell!

2012. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bőven elég. Tök jó, hasznos ajándék, aminek örülni fognak. Nem kell mellé még pénzt is adni.
2012. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az üzeneteket! sokat segítettek :*
2012. aug. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!