Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szokás ajándékot adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás ajándékot adni a szülőknek?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőnk, de nem tudom, hogy kell e ajándékot adni a szülőknek (köszöntéskor) vagy nem.
2012. júl. 18. 15:28
 1/7 anonim válasza:
69%
ahogy érzed, de azért illene egy-egy virágcsokorral és egy-egy üveg borral megköszönni az eddigi gondoskodást
2012. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Virágot szokás.
2012. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez csak egy újabban felvett szokás. Felénk nem adnak semmit a szülőknek,és nem is köszöntik őket. Nem is hallottam ilyenről,csak ezen a fórumon. Ez a fiatal pár ünnepe,őket szokás csak köszönteni.
2012. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felénk szülőköszöntő virágot szokás adni, az átadás az esküvői ceremónián van, a szöveget az anyakönyvvezető mondja. A ceremónia előtt megkérdezik, hogy lesz-e szülőköszöntés, minden szülő ott lesz-e (pl. egyik fél a szüleivel haragban van, ne adj' isten meghalt valamelyik), mert akkor úgy mondják a beszédet, hogy senkinek se legyen kellemetlen.
2012. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk virágot szokás adni.
2012. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-1 szál virággal szokás köszönetet mondani.
2012. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a szülőknek adtunk (anyuknak virág, apuknak gravírozott bor) + nekem élnek az egyik szülőm szülei (nagyszülők), nekik is ugyanez. Nálunk csak az anyukáknak szokás adni, de mi úgy éreztük, hogy az apukáknak (Nekem nagyszülőknek is) kijár, hiszen egyszer van, érezzék rájuk is gondolunk és nekik is köszönjük. Nálunk az anyakönyvvezető kérdezte, hogy szeretnénk-e (ha igen, akkor kiknek), mi verset is választottunk és az anyakönyvvezető is mondott pár szót.
2012. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!