Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben a ruhában elmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a ruhában elmennétek egy esküvőre vendégként? A menyasszonynak hagyományos hosszú, fehér ruhája lesz.

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 10. 11:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%
Én nem. A fehér legyen a menyasszony színe.
2012. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kérdezd meg a menyasszonyt, engem nem zavarna.
2012. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%
Nem mennék, pont kettő nem illik szín van rajta.
2012. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
83%

Pont ilyen ruhát láttam a napokban én is :)

Rögtön beleszerettem,tehát én természetesen elmennék.

Nem mondom,hogy nem értek egyet abban,hogy a fehér legyen a menyasszony színe,de mivel van benne fekete is,szerintem tökéletes.

(egyébként én esküvői ruhaszalonban láttam,és gondolom,hogy nem a menyasszonynak,hanem a vendégeknek szánták )

2012. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Én elmennék
2012. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Igen, elmennék.
2012. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%

igen elmennék, mert szép ez a ruha

Tökéletesen megfelel egy esküvőre.

2012. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
64%
Szerintem jó, én mennék benne...
2012. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%
Tök király ruha! Én abszolút elmennék! Jó az ízlésed, pedig én elég válogatós vagyok, sok ruha nem tetszik, amit esküvőn vendégeken látok! Menj nyugodtan benne!
2012. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%

Én elmennék,vagyis mentem volna.

Hasonlóm van,lesz nemsokára esküvő,menyasszony mamája kérdezi mit veszek fel,mutatom képen (volt már rajtam máshol),erre elsápadva közli,hogy meg ne próbáljam,mert ez fehér...

Eszem megáll,nem párom testvére házasodna,hagynáma francba az egészet,és felvenném,de igy nézhetek valami térdig érő se nem fehér,se nem fekete,se nem piros,se nem erősebb szinű babarózsaszin virágos ruhácskát...

Pedig a menyasszonynak hercegnős habosbabos ruhája lesz és nem öltözik át éjjel sem...

2012. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!