Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szép búcsú verseket a szülőkhö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép búcsú verseket a szülőkhöz? Hamarosan az esküvőm lesz, és saját magam szeretnék a szüleimtől elbúcsúzni! Aki tud, írjon nekem

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves jó szüleim búcsúzom tőletek

Úgy döntöttem,hogy önálló életet kezdek.

Megtaláltam párom kit nagyon szeretek

És a mai napon Isten színe elé vezetek. (ha lány vagy akkor azt mondod vezetnek.)


Menj rá a www. lakodalom.hu oldalra ott több is van és van külön édesanyának illetve apának tesókhoz szóló búcsú vers is. Egy kis tanács ha elfogadod: Engem a vőfély búcsúztatott a szüleimtől de olyan megható volt hogy majdnem elbőgtem magam. Én tuti nem tudnék verseket szavalni nekik sírás nélkül. :-)))

2009. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem mondanék verset. Inkább szabadon, saját érzéseim szerint azt mondanám el apámnak-anyámnak, hogy hálás vagyok amiért egészségben felneveltek, mindig mellettem álltak, segítettek, támaszom voltak ha bajban voltam, és nélkülük sosem lettem volna azzá, amivé fejlődtem. Megkérném őket, hogy ezután most már ne csak engem, hanem az új családomat is szeressék, férjemet és leendő gyermekeimet is. De főként vigyázzanak a saját egészségükre és egymásra, hogy még sokáig megmaradjanak nekünk, legyen akikhez hazaszaladunk elmesélni örömünket, bánatunkat, legyen aki kényezteti majd a fiúnkat-lányunkat és megtanítja mindazokat a fontos dolgokat, amiket csakis a nagyitól és a papától lehet ellesni (sütés-főzés, kézimunka, barkácsolás, faültetés, ürgeöntés, mesék a szülők gyermekkoráról, családi történetek stb.)
2009. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget!

Hát lehet nem Én fogom elmondani,mert niztso sírni fogok,és akkor az egész nem ér semmit sem!!

Mégegyszer köszönöm!

2009. júl. 22. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!