Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasok ti hogyan reagáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok ti hogyan reagáltatok arra, hogy a vendégek akik nem mentek el nem szóltak előre?

Figyelt kérdés
Hétvégén lagziba mennénk, de nem megyünk a páromnak hiába mondom már hetek óta, hogy szóljon nekik, de egyszerűen nem érdekli, én nem ismerem a párt így szólni sem tudok nekik.
2012. aug. 13. 09:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ. Ha mondjuk a testvéremről van szó, furán jönne ki, de ha egy távoli barát, akkor egyáltalán nem érdekelne.
2012. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Illik szólni előre, legalább ne fizessék ki a részeteket, ha már ott se lesztek...
2012. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Nagy illetlenség, mivel ki kell fizetni a Ti "fejadagotokat" is, ami nem annyira olcsó dolog. Nekem nagyon rosszul esne. Valahogy próbálj meg lépni, most még le lehet mondani a Ti adagotokat is. Én esküvő előtt egy nappal még mondta le vendéget.
2012. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Képzeld el, hogy te sem szólsz, a másik sem, ... A végén ott állnak majd, hogy esetleg közel 10-en nem szólnak vissza, ami már jelentős összeg a fiataloknak. Szóval vedd fel a telefont, és szólj nekik, persze rákérdeznek hogy miért.

Mondd, hogy te is ezt kérdezted a párodtól, de eddig még nem kaptál rá választ. Ezzel nem is hazudsz nekik, és azt sem mondhatják, hogy nem szóltál.

2012. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Én nem ismerem őket a vőlegényt még soha nem is láttam, nem is egy településen lakunk, a csaj becenevét tudom csak.

Falusi sátras lagzi lesz, nem étteremben.

Pénz már rég oda van nekik adva ami szánva lett.

2012. aug. 13. 09:26
 6/31 A kérdező kommentje:
Egyébként több mint 200 vendég lett hívva, gondolom ők is számolnak arra, hogy jó páran nem mennek el, sok olyan vendéget is meghívtak akiket szinte csak futólag ismernek, mint pl. páromat is. A meghívót se hozták el, hanem épp összefutott a párommal és a kezébe adta.
2012. aug. 13. 09:30
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Ha a párod nem képes szólni neki, akkor szólj te. Írj neki egy email-t, az is jobb, mint a semmi. Bár ha most hétvégén lesz, akkor már valószinüleg a kaja részetek ki van fizetve, és ha nem vagytok túl közeli kapcsolatban, akkor lehet észre sem vennék a hiányotokat. De ha már meghívtak, akkor illik értesíteni arról őket, hogy nem mentek el.
2012. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha van kifogásod arra, hogy miért nem baj, ha nem hívjátok fel őket akkor minek teszed itt fel a kérdésed? a választ már rég megkaptad, nincs miről beszélni.
2012. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

Mindegy hogy hányan lesznek, vagy hol lesz akkor is illik szólni. Még ha csak 1 nappal is előtte, de akkor is. Jobb mintha majd utána sértődés lesz belőle, mert biztos nem fog örülni a pár, hogy meg lettetek hívva és annyira sem méltattátok őket, hogy ha már rátok is számoltak legalább egy telefont elejtsetek, hogy bocsi.

Szerintem bunkóság szó nélkül el sem menni:S. Nem nagy fáradtság szólni. Én a helyedbe nyúznám a párom hogy szóljon oda, vagy elkérnék egy számot és szólnék én. A meghívón szokott lenni elérhetőség....

2012. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

megnéztem a meghívót, nincs rajta elérhetőség csak a pár beceneve meg az, hogy hova kell menni. Hiába mondom a páromnak, hogy szóljon, mindig csak azt mondja, hogy majd, de fél perc múlva el is felejti. Emailt meg nem tudok írni, mivel fogalmas sincs, hogy kik ők.

A saját kaja árunkat már kifizettük, mert lett adva nekik pénz.


Mindegy ma még mondom neki, hogy szóljon ha ma se akkor engem se érdekel.

2012. aug. 13. 09:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!