Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hagyományos vagy "modern"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyományos vagy "modern" karikagyűrű?

Figyelt kérdés

Nagyon szépek a most divatos karikagyűrűk (mintásak, néha kis kővek is vannak bennük), de akármeddig is nézegetem őket, valahogy mindig arra lyukadok ki, hogy az én szememben az egyszerű, sima, hagyományos karikagyűrű A GYŰRŰ.

Ti hogy vagytok ezzel?

(Nem vitatkozni akarok és nem mondom, hogy a többi nem szép, csak érdekelnek a vélemények.)


2012. aug. 15. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a modern gyűrű is lehet A GYŰRŰ! Nekem mindenképp. Nem vágyom majd hagyományosra.
2012. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem a modern. nem szeretem a megszokott dolgokat, de ez nálam mindenben így van.
2012. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden ujjra tervezett ékszer gyűrű. Én az egyszerű dolgokat szeretem. Szerintem egy sima régimódi eljegyzési gyűrűre kell gravírozni valami pici, de egyszerű mintát és máris nem olyan régimódi, de mégis egyszerű!
2012. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a hagyományos tetszik. Mellé lehet modernebb kísérőgyűrű.
2012. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kolléganőm régi gyűrűt vett, konkrétan használtat. Olyat választott ami mindig divat. Van rajta minta, íves, nem szögletes mint a mostaniak. A mostaniak 15 év múlva már divatja múlt lesz. Szerintem is hagyományosat válasz, egy kis plusz mintával.
2012. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


alulról a 4. sor, balról a 2. Nekünk ilyen van, a baráti párnak a mellette lévő, balról a 3. Én is szeretem az egyszerű gyűrűket, de valamiért mindegyik szép. Először köveset szerettem volna, de aztán féltem, hogy kiesik belőle a kő. Aztán elmentünk egy üzletbe, elkezdtük felpróbálgatni őket, és mindegyik tetszett, alig bírtam választani. Aztán mégis ez maradt. Kerek is, gyűrű is, egyszerű is, de szép is, úgyhogy én elégedett vagyok a döntésünkkel.

2012. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi mikor a párommal nézegettünk gyűrűt valami extrát akartunk, amilyen senkinek nincs, nézegettük a modern, több színű aranyból álló, szögletes gyűrűket. Aztán elmentünk egy gyűrűboltba és felpróbáltunk csomó gyűrűt, végül magunkon nem tetszettek, úgyhogy klasszikus karikagyűrű lett, fehérarany, matt felületű, a lány-gyűrűben kis kövekkel. Ha felpróbálod érezni fogod melyik vagy te. Szóval a klasszikusra szavazok :)
2012. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a kirakatokban a most divatos gyűrűk, főleg azok, amik többféle színű aranyból vannak. De amikor bementünk az üzletbe, valahogy egyik sem állt jól az ujjamon. Egész másképp mutat megvilágítva a párnán, mint felvéve, természetes világításnál. Rengeteg üzletet végigjártunk, végül a sima karikánál maradtunk.
2012. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt mindenféle gyűrűm,csicsától az egyszerűig,kivéve sima karika.

Nekem is A GYŰRŰ az sárgaarany,egyszerű karika,mentes minden csicsától,kőtől.

Csicsá,köves gyűrűm van most is,bár nem hordom őket,nem akartam hogy kinézetre egy legyen a sok közül.

Épp az a különleges benne hogy egyszerű,de szép.

2012. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is a klasszikusra szavazok:) mindenféle vésés és minta mentesre...:)
2012. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!