Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságkötéssel kiváltható-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötéssel kiváltható-e a meghívólevél? Bangladesi férfivel szerettünk egymásba.

Figyelt kérdés
A meghívólevéllel szemben támasztott követelményeknek egyikünk sem felel meg, így gyakorlatilag lehetetlennek tűnik nemcsak a találkozás, hanem az együttélés is. Én jelenleg munkaügyis tanfolyamra járok, ezért január végéig kötve vagyok. A tanfolyam befejezése után akartam elmenni Ausztriába dolgozni...de közbejött Ő. Ilyet még életemben nem éreztem. Kölcsönös.

2012. aug. 18. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen követelménynek nem feleltek meg? Még nem is találkoztatok? Hány évesek vagytok?
2012. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Hogy akarsz házasságot kötni, ha nem is találkoztok?
2012. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem váltható ki. A férjem török, és hiába vagyunk házasok, a vízumhoz kell így is a meghívólevél neki.

De azt nem értem, hogy hogyan akartok összeházasodni?

2012. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a hozzászólásokat!


Ő 27 éves, rendkívül érett felfogású, én pedig 30. Nem találkoztunk még, de szeretnénk, és ehhez kellene beindítanom a folyamatot. Beszéltem az itteni, illetékes bevándorlási hivatallal, és azt mondták, hogy ha meg akarom hívni, bizonyos papírokat be kell szereznem!

Turista vízummal jöhetne csak, amihez kell a meghívólevél :) Szeretnénk összeházasodni. De ez nem jogosítja fel egyikünket sem arra, hogy ide vagy oda letelepedjünk. Pénz lenne az utazásra és a lakhatás is megoldható, akár nálam, akár nála. De konkrétan nagyobb összegű jövedelmet vagy megtakarítást egyikünk sem tud felmutatni.

1. A meghívólevél kiadásának egyik feltétele a munkáltatói igazolás, amit nekem nem fognak kiadni, mivel munkanélküli vagyok és kemény 40 ezret kapok a tanfolyam időtartama alatt. Adóigazolás is kell a múlt évről. Mivel Angliában és Ausztriában dolgoztam összesen 4 hónapot, itthon pedig regisztrált munkanélküliként voltam nyilvántartva, és hozzá vannak hiteleim is (tehát a bankszámlakivonat is kilőve) - nem tudom, hogyan számolnék el pl. 1 millió forinttal, ha fel is tudnám mutatni. Értitek? Nem szeretném részletezni itt, mire készülök. Utánanéznek, hogy honnan van pénzem őt fogadni?

Nagyon zavaros ez az egész. Gondoltam rá, hogy a húgommal hívatnám meg. Az ő körülményei rendezettek, de ő nem velem lakik, hanem a férjével :) Ahhoz neki itt kellene laknia (az édesapám lakásában), hogy sikerüljön őt meghívni. Azért írom ezt, mert egy barátnőm indiai férfivel kötött házasságot másfél éve, és még csak 3 hete jöhetett először, és egy héttel ezelőtt kimentek ellenőrizni, valóban ott tartózkodik-e, és még a szomszédokat is faggatták. A srác gazdag családból származik. A barátnőm nevére íratta az egyik üzletét korábban, és rárakott nem kevés pénzt a számlájára. Így, mikor a lány beadta a papírokat, tudta bizonyítani, hogy volt bevétele is!


Ha ez eltartott 1,5 évig, úgy, hogy a feltételeknek megfeleltek, akkor velünk mi lesz? :)


Várom az ötleteiteket. Nagyon kétségbe vagyok esve, de bízom abban, hogy sikerülni fog találni valamilyen kiskaput. Ugyanis a hivatalnak ezt így, ilyen őszintén nem mondhatom el :(

2012. aug. 19. 10:31
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Banglades Indiában van, és köztudott hogy az európai romatársadalom zöme ebből az országból vándorolt ide.

Te is jól belenyultál, grt hozzá.

De az igen meglepő és mulatságos hogy házasodnál de még nem is láttad!

Ki tudja miket hazuzodozott már össze vissza.

én 80 %-ot adok arra hogy már van gyereke, arrafelé abban a korban és vallásban már szinte követelmény!

Gondold azért át!

2012. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Tehát munkanélküli vagy, nincs se pénzed se lakásod, az édesapád lakásában laksz, és hozzá szeretnél menni egy olyan indiai férfihoz, akit még soha nem láttál, sőt szeretnéd őt ide hozni a szüleid nyakára. Mit szól a családod? Olyan helyes értelmes kedves magyar fiúk vannak. Miért pont egy ilyenre esett a választásod?
2012. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor tájékoztatnálak, hogy Banglades Indiával és Mianmarral határos. Független, szegény ország Dél-Ázsiában. Egyrészt. Másrészt, nem arra vonatkozóan kértem tanácsot, hogy bízzak-e benne vagy sem, mert az az én magánügyem. Minden jót.
2012. aug. 19. 14:56
 8/19 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozni szeretném, utoljára, hogy a feltett kérdésemre várok választ. Nem pedig kérdéseket. Akinek nincs egyéb dolga, mint kötözködni, az kíméljen meg. Innentől fogva csakis a hasznos választ adóknak válaszolok.
2012. aug. 19. 15:03
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért álljon már meg a menet kedves Kérdező! Feltettél egy elég hajmeresztő kérdést, és fel vagy háborodva a reagálásokon. Ilyen stílusú kommentjeiddel biztos sokan fognak segíteni, de szerintem ha jól magadba nézel te is tudod, hogy jogosan merültek fel bennünk ezek a kérdések!! Különben senkinek nem válaszoltál! Sok sikert!
2012. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9. válaszadó, ott a pont!

Kérdező te nagyon naív vagy, 30 éves létedre!

Ő épp ezt akarja, menekülni a szegénységből mindenáron, és ha ehhez az kell hogy elvegyen egy idegen nőt, nem akadály.

mihamarabb megvannak a papírjai, te már többet nem látod!

2012. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!