Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságkötéssel kiváltható-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötéssel kiváltható-e a meghívólevél? Bangladesi férfivel szerettünk egymásba.

Figyelt kérdés
A meghívólevéllel szemben támasztott követelményeknek egyikünk sem felel meg, így gyakorlatilag lehetetlennek tűnik nemcsak a találkozás, hanem az együttélés is. Én jelenleg munkaügyis tanfolyamra járok, ezért január végéig kötve vagyok. A tanfolyam befejezése után akartam elmenni Ausztriába dolgozni...de közbejött Ő. Ilyet még életemben nem éreztem. Kölcsönös.

2012. aug. 18. 22:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
HA valóban igaz ez az egész, miért nem hivatalos helyen érdeklődsz? Gondolod, ha itt kapsz olyan választ, ami neked tetszik, arra hivatkozva idehozod azt az embert? ne röhögtess már. Menj te Bangladesbe és meg van oldva a téma.
2012. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Úgy járnál, mint a színésznő, Cseke Katinka: idehozta Tunéziából a "nagy szerelmét", aki év elején már meg is pattant tőle, ment tovább Belgiumba, a testvéréhez :)
2012. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
kedves kérdező....én megértelek !! ne is foglalkozz azzal aki rosszat feltételez rólad! én is ebben a cipőben vagyok 3 hónapja megismertem egy Algériai pasit , 28 éves vagyok,és én is eldobtam 2éves kapcsolatomat miatta..de nem gondoltam ez lesz ....fenekestül felforgatta az életemet... szerelmes vagyok és még sosem találkoztunk csak kamerán de azt napi szinten skypeon 4-6 órát :(( hát igen! nekem eddig csak magyar pasim volt,és sosem voltam szerelmes még így hogy nem is találkoztunk élőben,csak neten...de ez van... úgy látszik tényleg tudnak valamit a külföldi férfiak amit a magyarok nem :( :( UDVAROLNI!!!! lehet írni a rossz kommenteket nekem is , ezt az érzést úgyis csak az tudja aki volt már ilyen ,,kapcsolatban ,, :( :( pont azért nézegettem ezen a fórumon mert mi is szeretnénk találkozni jövő évben ... de annyi rosszat olvasok mármint arról hogy a vízumot ők nehezen kapják meg stb... ő azt mondja nekem fogunk találkozni csak legyek türelmes ! ááhhh... 2300 km van köztünk nagyon rossz ,és jelenleg én sem tudom mit gondoljak lesz e ebből valami mert nagyon nehéz procedúra...de nem tudok mit csinálni, úgy érzem ő a másik felem akit egész életemben kerestem ,és nem számít a távolság,ha két embernek együtt kell lenni úgyis együtt lesznek ,ha ez van megírva ... ilyet én sem éreztem még soha mint most ,de tényleg sokan ,,elítélenek,, de senkinek nem kívánom ezt az érzést...mikor tehetetlen vagy mert a rohadt törvények közétek állnak ... de harcolni fogunk és szeretnénk mi is együtt élni .... ,,a szerelem mindent legyőz,, ebben bízom,remélem kedves kérdező ti is jutottatok már valamire
2012. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
0%

Utolsó válaszoló egyet értek veled!

"úgy érzem ő a másik felem akit egész életemben kerestem" mintha én mondtam volna.Szörnyű,hogy köztünk van a távolság.Mindig biztat,de sajnos eléggé el vagyok keseredve...

2012. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
en is udvarolnek egy szebb jobb eletert es egy vozumert ny eu be Ezen kivul olcsak vagytok nem kell ertetek fizetni csoro pasikat is szeretitek egisztencia nelkul.Amit a sajat orszagukban nem lehetseges ez az udvarlas oke ja es a talalkozas utan a konnyu szex hazassag elott es neluk.Ebreszto lanyok ezert szeretnek a kulfoldi ferfiak.
2012. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
már bocsi utolsó kommentelő.... nem a csóró pasikat szeretjük ... nekem inkább az agya legyen sok mint a pénztárcája teli.... és igen sajna ott külföldön még annyi lehetőség sincs néhol mint itt az országunkban elhelyezkedni ,tanult emberek mert az én ,,pasim,, is egyetemet végzett marketing szakon , a beszélgetésekből kiderült számomra egy okos ember ,sok minden érdekli , csak szegény ország,természetes ,hogy ki akar onnan ,,törni,,.... a vallását tekintve nem lehet szex csak házasság után...képzeld kedves kommentelő ...szeretem annyira még ezt is ki tudnám várni ha az élet úgy adná nekünk együtt kell lenni....és amikor beszélgetünk szóba nem jön a webkamera szex és társaik mint némelyik magyar pasinál aki társkeresőn beírja komoly kapcsolatot keresek ecetera ecetera.... és mikor 1 hét után kamerát kér ott ül egy szál...... semmiben !!! szóval nem minden külföldi a vízumra utazik, meg a testi kapcsolatra ! elég drága nő lennék akkor ha 2300 km-t utazna egy szexért ... :D én bízom benne......vallását tanulmányozva ,hiszem azt ha csak egy ,,préda lennék a sok közül,, nem ,,mutat be ,, a családjának nem beszél velem minden nap, és a szülők is régen eltiltottak volna tőle ...de mindig örülnek mikor beszélünk,és többször üdvözölnek is skype-on...szóval erről ennyit....ha mégis megszívnám akkor erre azt mondom ennek így kellett lennie és 28 éves létemre megint naív voltam !
2012. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem preda vagy de erted nem kell a csaladnak fizetni olcso eu no vagy VIZUM vagy egyszeri jegy az eu be.

De majd rajossz.

Van egy kedves okos tanult csinos munkatarsnom beleszeretett egy muszlim ferfibe aki ugyancsak egyetemet vegzett El is vette ot az iszlam szerint az imam osszeadta oket.Kozossen epitettek a pasi existentiajat a holgy minden penzet beleolte a ,ferje,,valalkozasaba.Aztan mikor a ferj hajoja mat jol elindult egyszer csak azt mondta a lanynak: itt az ideje hogy megtiszteljem a csladomat azzal igaz hivo muszlim szuzlanyt vegyek el aki hozzam valo.Tehat elvalt tole egy du alatt elintezodott a dolog Mivel az allam szerint nem voltak hazasok a lanynak maradt a fajdalom es a jelzalog amit felvett a ,ferje, valalkozasara a sajat neven. Ennyi volt ja az eskuvore meghivtak ahol 500 ember volt jelen es a szep muszlim hozzavalo szuzlanynak tapsolt a tomeg. A pasi jol kihasznalta penz vizum egisztencia aztan meg eldobta mert a csalad tisztelete miatt ugye mas not illet elvennie igazabol.

Szoval legyetek esznel de doljetek be minden mesenek tul sok a szamito ember. Ami tul szep hogy igaz legyen az nem igaz.Tarskereso webszex? soha ilyen helyen nem jartam es nem is fogok szereto ferjem van.Ezek nem azok a helyek ahol normalis kultur ember ismerkedik.

2012. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én sem jártam még websex-en de a mai pasik a facebookot iwiwet is erre használják....bökdösnek,jelölgetnek stb...erre értettem.... a netes társkeresőt meg nem ítélem el ... volt vőlegényem akit elhagytam most egy ,,idegenért,, is onnan volt ... és elhiheted nem azért mert a való életben nem tudok ismerkedni,csak a mai pasik egyszerűen nem tudnak udvarolni...és neten könnyebben ismerkednek .... a való életben a mai pasik elvárják a nő kezdeményezzen....hát lehet régimódi vok de a pasik dolga ! mindegy ...köszi megosztottad velem ezt az infót...majd résen leszek :D
2012. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ladybird4 válasza:
100%
Szia,bizony én sem a kérdésedre válaszolok.Londonban elek es ugye itt rengeteg bangladesi es egyéb külföldi megfordul.nekem is volt dolgom egyel....minden szép es jó volt talalkozgattunk dicsért milyen csinos meg szép vagyok...meg ahogy viselkedett velem..minden olyan hihetonek tűnt....aztán egy idő után nem tudtunk találkozni kb egy hétig utána mar nem is keresett...kiderült egy másik lánnyal találkozhatott a lány be is adta a derekát neki....én pedig nem....es valószínű azért voltam neki szép meg csinos hogy majd a szavaiból szét fogom rakni a lábamat...de nem tettem....aztán hallottam róla meg később...kiderült hogy Angliába csak dolgozni jött vízummal...hamarosan le is telik neki ....es visszamegy a feleségéhez akit hátrahagyott a hazájában....ez is később derült ki róla....vannak persze nagyon jó emberek köztük....akik tényleg szívből segítenek vagy adnak tanácsot....én nem olyat fogtam ki....csak óvatosságra szeretnélek inteni...ne legyél naiv nagyon...nagyon jól hazudnak....es udvarolnak is hónapokat egy jó éjszaka ért cserébe....szóval ez nem egy negatív level..csak tényleg vigyázz...nekem most is van egy párom aki bangladesi...de neki nincs szükség vízumra mert angol állampolgár...itt született es azóta itt is el...szóval mondom van jó oldala is az egésznek...
2013. jún. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!