Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon szűk körű házasságkötés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk körű házasságkötésre mit érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Bár mi is így terveztük, végül kicsit többen jöttek. Menyasszonyi ruhát, rendes öltönyt azért javaslom, mert képeket visszanézve megmosolyogtatja az embert, és ha minden jól megy, akkor csak egyszer lesz. Megéri. Én pl. a feleségemet, amikor megláttam a ruhájában, szóhoz sem jutottam. Azóta öröm nézni róla olyan képeket. :)
2012. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy szép kosztümöt,de ha mostanában házasodsz ezek is szépek

[link]

2012. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


Én ilyet vennék fel, ha nyáron tartanám a kis esküvőmet. Ezek szerintem marha csinosak :)

2012. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Kosztümöt semmiképp nem vennék fel. Én rendes menyasszonyi ruhában voltam, azért amit az első is írt a képek miatt, meg a férjem mikor meglátott, elakadt a szava :)

Illetve, még a 3. válaszoló is nagyon szép ruhákat linkelt be. Én is ilyet akartam, csak aztán őszre tolódott, így lett rendes abroncsos ruhám :)

2012. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is fehér menyasszonyi ruhám volt és nem bántam meg ,,sőt..

Csak a kérdező nem azt kérdezte,hogy milyen menyasszonyi ruhát ajánlatok,azért írtam a kosztümöt,mert én úgy értelmeztem,hogy nem menyasszonyi ruhát szeretne. Lehet ennek anyagi oka is.

2012. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rövid, világos színű koktélruhát. Az anyaga lehet csipke vagy hímzett, vehetsz hozzá kis bolerót is.
2012. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, tény hogy nem olcsó egy ruha, mondjuk én ukrajnában vettem, a bérleti ár töredékért. Barátnőm egy évvel korábban kosztümben ment férjhez (mert hogy az később is jó lesz... soha többé nem tudta felvenni, mert nem volt hova, azóta meg már rég kihízta), és az ő ruhája többe került, mint az enyém. Ha tényleg a pénz a probléma, akkor az ukrán ruhán kívül tudom ajánlani a fórumokat, esküvős oldalakat. Rengeteg hirdetés van, sok olcsó, de szép ruhával.

Sokaknál az a gond, hogy azt hiszik (vagy a család azt mondja) hogy kis esküvőre nem illik a fehér menyasszonyi ruha... azt mondom mindenki abba legyen amibe a legjobban érzi magát. Lényeg hogy ha 10-20-30 év múlva visszatekint ne legyen benne hiányérzet.

2012. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

valami bő ruhát, hogy ellensúlyozza az esemény SZŰK-ségét :DDDD



bocsi, nem hagyhattam ki :)


múltkor láttam egy nagyon szép, olyan görög istennős, tógaszerű ekrü színű hosszú ruhát. abban esküdött a menyasszony. én is inkább a hippi-style híve vagyok, nem szeretem a habosbabos ruhákat.

2012. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kéttanús esküvőnk lesz, hasonlót fogok felvenni:

[link]

Attól még, hogy nincs násznép, menyasszony vagyok, a páromnak és magamnak veszem föl, nem a rokonoknak :)

2012. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem a szüleim (mindketten második házasság) olyan szűk körben tartották, hogy még én se voltam ott. beültek a két tanúval az autóba, lementek az anyakönyvvezetőhöz, aláírták a papítokat, végigröhögték és kész.

anyámon sárga kosztüm, apámon nyári ing volt.

2012. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!