Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy egy kb 45 fős lagziba mennyi rövid italt és bort érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mennyire "ivós" a társaság.

Én fejenként fél liter bort és 1-2 rövidet számolnék. Annyit egy ilyen hosszú este alatt el lehet fogyasztani lassacskán.


De mindenképpen Ti vigyétek a rövidet és akkor a felesleget visszaadják. Nálunk rengeteg megmaradt és még a fél üvegeket is visszaadták korrektül.

2012. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 deci tömény fejenként elvileg, tehát kn 10-11 liter. sör, bor passz, nálunk benne van az éttermi árban, azzal nem foglalkozunk.
2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szia!

nem tudom, segítek-e, de azért leírom. Mi kb. 55-en voltunk eredetileg, aztán 56-an lettünk szolgáltatókkal együtt. Mi vettünk 3 - 3 liter jégert és vodkát, 2-2 liter whiskey-t és krémlikőrt vettünk. Plusz volt egy liter konyak is. Nos, ez pár óra alatt elfogyott, még ki kellett bontani egy üveg Dzsoni Vókert, de az már elégnek bizonyult. De persze emellé volt sör, bor, pezsgő és üdítő, de ezekből nem tudom mennyi fogyott, mert ez benne volt az árban. Én amondó vagyok, hogy kb 13-14 liter tömény lenne elég. Nálunk a jéger fogyott el a leghamarabb, kb. 2-3 óra alatt, aztán a vodka. De a többi is jól fogyott :) Remélem tudtam segíteni. :)

2012. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nálunk 35 főre ennyi fogyott: (na jó, mondjuk 30-ra, páran vezettek)


12 liter tömény

(ebből 8 l pálinka, 1 jager, 1 unicum, 1 vodka, 1 whisky)

2 tálca sör + fél tálca ízesített sör

+ koktélok (kétféle, 1 ü fehér rum, és 2 l gin felhasználásával)

2 ü bor


nálunk borból szerintem azért csak ennyi, mert sokan csak töményet+ sört, vagy töményet+ koktélt ittak, háromfélét keverni már durva lett volna. mondjuk a társaság körében elég kapós volt a jó öreg házi, valószínűleg máshol nem innának ennyit... :D őszintén szólva nem is értem, hogy hogy nem feküdtek egymás hegyén-hátán :D

2012. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha a lengyelekből indulunk ki, ott fejenként 1l vodkát számolnak. Ha gyermek, ha idős az illető.
2012. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Keress valami italdiszkontot a környéketeken. Mondd el a problémádat, egyezz meg a tulajjal, hogy viszel bőségesen piát és ami megmarad azt visszaveszi. Hagysz neki némi előleget. Tuti, hogy belemegy.
2012. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyon sokaaaat !!! :D am ne higyj senkinek megmondom a tutit: egy személyre minimum 1 liter bor (kevesebbtől be se rúgsz) meg 2x féldeci öblítésként :)
2012. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 k.evi válasza:
Nálunk 280-an voltak,de nem sok ital fogyott!
2012. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát énnyi személyre nem sokat,

attól függ hány percig tart ,hány fogás van stb

szerintem a 2 deci tömény ,és a liter bor személyenként több mind elégég,számolva,hogy a hölgyek nem isznak annyit általában a férjek segítik ki őket a gyerekek pedig alapból nem isznak

2012. aug. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Háát mindenből legyen elég az biztos XD
2012. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!