Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hiba összeházasodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiba összeházasodni az első komoly szerelemmel?

Figyelt kérdés

Én 26 vagyok, párom 28. Mind a kettőnknek ez az első komoly kapcsolata, korábban csak pár hétig-hónapig tartók voltak. Most szeretnénk összeházasodni, de amikor bejelentettük a rokonok furcsán néztek emiatt.


5 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt élünk.


Ti mit gondoltok?


2012. aug. 21. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne hiba? Szereted? Ő szeret? Ha igen hol itt a gond? :D Egy szó mint száz, nem hiba sőt becsületre méltó :) Sok boldogságot!
2012. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Dehogyis hiba :) Én is az első szerelmemmel vagyok már évek óta ! Ez becsületre méltó
2012. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2 ev jaras, aztan 3 ev együtt eles mar hazassagnak szamit majdhogy.

Fterom 19 evesen nösült, meg eggyütt vannak.

Ti erzitek.

3 eve együtt vagytok, a papir mar csak formasag.

2012. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Sajnos az emberek pont ezt múlasztják el amin te most dilemmázol.Majd egész életük során aztán ezen bánkódnak.Ha tényleg ez az igazi "nagy"szerelem akkor ne szalszd el,m bánni fogod még élsz!
2012. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom,mikor két halál szerelmes 20 év körüli emberke házasodni készül,nem igazán tartom jó ötletnek(és most ezért nagyon fogom kapni az íveket),mert úgy gondolom,hogy ez az első kamaszszerelem elmúlik.

De nálatok nem erről van szó.Régóta együtt vagytok,együtt is éltek,szeretitek egymást,"korban" is vagytok :)

Bár,hogy ez a kérdés megfordult a fejedben,arra enged következtetni,hogy nem vagy a dologban teljesen biztos.Ha mindketten tutira akarjátok,akkor csináljátok,és ne foglalkozzatok a senki véleményével.

2012. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

:)

Mi pont két 20 év körüli emberkék voltunk,én 19 a férjem 20,amikor összeházasodtunk...ennek 25 éve.

A fiunk 22, a lányunk 19, mi 44-45 évesek vagyunk.

Tudom, ez elég ritka.

De a válaszom, nem, nem hiba!-szerintem.

Sok boldogságot!:)

2012. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ettől még természetesen lesz esküvő, csak érdekelt ismeretlenek véleménye is :-))


Köszönöm a válaszokat :-)

2012. aug. 21. 16:37
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem hiba. Ha már ráadásul 3 éve együtt éltek boldogan, pláne nem az. Részemről nem látok amúgy sem különbséget a papír nélküli együttélés és a házasság között, tehát az én szememben ti már most is "házasok" vagytok, ha valóban együtt akartok megöregedni, nem csak úgy elvagytok egymás mellett.

Az ilyesmi abban az esetben okozhat gondot, amikor két, jóformán még tinédzserkorú, önmagáról, az emberekről, a párkapcsolatokról, az együttélésről semmit vagy csak nagyon keveset tudó ember köti össze az életét. De még az ilyen kapcsolatok közül is tudok jó példákat, sikerült életeket.

2012. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha ezt 18 évesen írtad volna ki, akkor azt mondom, hogy talán korainak tűnik. Viszont így, ennyi idősen, ennyi idő után, nem is értem miért merült fel benned a kérdés.

Én is az első igazi szerelmemhez mentem hozzá. A szitu majdnem ugyan az volt mint nálatok, nekem előtte nem volt hosszabb kapcsolatom, a férjemnek talán egy hosszabbnak mondható.

Tíz éve vagyunk együtt, és még mindig ugyan úgy szeretjük egymást, mint az elején. Nem, bocsánat, hazudtam. Jobban szeretjük egymást. Úgy öt-hat éve még jobban megerősödött a szeretet egymás iránt. Még a mai napig is konkrétan érzem, hogy ő a másik felem. Egyszerűen annyira természetes dolog, hogy mi együtt vagyunk, mint az, hogy az ember levegőt vesz. Tehát egy pillanatig sem merült fel bennem, hogy kihagytam valamit azzal, hogy más fiúkkal, férfiakkal nem volt komolyabb kapcsolatom.

2012. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha 18-20 évesek lennétek akkor igen, de így fel sem merülhet
2012. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!