Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mennyi ideig szerveztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig szerveztétek az esküvőt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy kit mikor kértek meg és mikor volt a nagy nap :)
2012. aug. 21. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most februárban kérte meg a párom a kezem jövő augusztusban lesz az esküvőnk! :)
2012. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
engem tavaly májusban kértek meg, most októberben lesz a lagzi, de már előtte is 'ábrándoztam' :)
2012. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Februárban,kért meg a párom,augusztusban volt az esküvőnk ,(3 évvel ezelőtt.)
2012. aug. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Januárban kértek meg, júliusban volt az esküvő. 6 hónap volt szervezésre.
2012. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3-6 hónap kell, attól függ, mekkora.

Ha kisebb, vagyis szűkkörű,akkor elég pár hét is akár

2012. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

20. szülinapomon jegyeztek el, a 25. után egy hónappal esküdtünk. De esküszöm, nem a szervezés miatt! :)

Márciusban merült fel a gondolat az esküvőre. Áprilisban megrendeltem a ruhát külföldről (kemény majd 40 ezer forintért). Májusban nézelődtünk a neten dekor, meg meghívó, és egyebek témában, de semmi egetrengetőt nem csináltunk. Júniusban 3 nap alatt időpontot, helyszínt, éttermet foglaltunk dekorral, mindennel, és átadtunk a meglepett családnak a meghívókat. Utána meg októberig apránként megvettünk olyasmiket, hogy abroncs, meg öltöny.

2012. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

bele is halnék ha félévig ezen agyalnék:)


Júniusban kiderült kisbabánk lesz, tépelődtünk, hogyan legyen aztán augusztus elején kértünk oktoberre időpontot, éttermet aznap lefoglaltuk, ruhát külföldről rendeltük még azon a héten.


Mostanra gyakorlatilag készen vagyunk még apró simítások vannak virágok meg vőlegény ing..


szóval összeségében 1 ha mindent tekintünk akkor 2 hónap alatt szerveztük(már a ruhám is megérkezett)Meghívók kimentek 2 hete.


30 fővel indítottunk mostanra 70-re duzzadt.


szerintem csak határozottság kérdése meg persze azonos ízlés...

Semmin nem vitatkoztunk a párommal, én választottam dekor színt ő anyagot..és így tovább...

:)

2012. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hidd el, ha valaki nagyon elveszika részletekben kell több idő, vagy ha várni kell valamire, cserélni.
2012. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tavaly decemberben kértek meg, jövő áprilisban lesz az esküvő.

Mivel csak kéttanús polgári lesz, nem sokat fogunk agyalni rajta. Ősszel kérünk időpontot, jövő tavasszal nézek egy csinos ruhát, és ennyi :)

2012. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tavaly június 2-án kért meg, és pont egy évre rá volt az esküvő. Mi pont egy évig szerveztük, de 250 km-re volt, tehát kicsit macerásabb volt, De ha azt veszem, hogy konkrétan mennyit foglalkoztam vele, kb. 4-5 hetet. De ugye azért tartott sokáig, mert árajánlatokat kértünk, nem válaszoltak, akkor egyiknek ez nem jó, a másiknak az, átszervezni az egészet, stb. De ha minden a helyén van, akkor szerintem 3-4 hónap alatt meg lehet szervezni.
2012. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!