Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hogy reális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy reális a nászajándékot adnunk?

Figyelt kérdés

Párom öccse nősül,pénzt kérnek.

Mi 2 éve vagyunk együtt,pár hónapja együtt élünk,félig közös kasszával (ami kell holő hol én fizetek,kb ugyanannyit,többit mindenki magának megveszi,hasonlóan keresünk).

Elvileg mi közösen adunk ajándékot,most került szóba a mennyit.

300ezret akar adni ,mármint hogy mi ketten.

De nekem 150 ezer rengeteg,bőven havi fizetésem.

(Maga az esküvő sokba kerül,a vendégek vacsija viszont csak 4-5 ezer itallal együtt,a ruha,fényképész flancos hülyeségek drágák)

Szivem szerint max 30at adnék...

De hogy jön az ki,hogy én annyit,párom a többit ha már ennyire sokat akar?

Külön nem lehet,szülinapokra,karácsonyra is együtt ajándékozunk mindenkinek.

24/N



2012. aug. 24. 11:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtök annyit adjon, amennyit szeretne/tud, de együtt/egybe adjátok át.
2012. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg nyugodtan, hogy te csak ennyit tudsz, mivel közös borítékba kerül, úgysem fogják tudni, hogy ki mennyit adott bele.

gondolom, nem írjátok rá, hogy Erika 30.000, Józsi: 270.000.


nálunk csak 10.000et szoktak adni, közelebbik is max 15-20at fejenként. Szülő, keresztszülő és nagyszülő szokott többet

2012. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Felénk is 15-30,ennél többet maximum szülő ad,hisz a kaját fedezi bőven,a felhajtást ha ők akarják,fizessék,nekem mindegy hogy prádában vagy kínaiban vonul végig.

(vissza nem kapjuk aki ezt irná,nincs tervben nekünk csak 2tanús esküvő,utálom a felhajtást)

2012. aug. 24. 13:22
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fejenként a 150 ezer nagyon sok. Mi is viszonylag jól állunk anyagilag de én 50 ezernél többet sem az én tesómnak sem a férjemének nem adnék.

De úgy meg főleg nem ha ez nektek is nagyon kell.

Mi 2 hete esküdtünk és a milliárdos rokonoktól kaptunk 150 ezret, aminek nagyon örültünk. De mi nem vártunk senkitől sem nagy dolgot. Párom öccse nincs el szállva anyagilag és én mondtam meg neki hogy nem kell nagy költségekbe verniük magukat, elég ha eljönnek és valami jelképes dolgot adnak.

Szóval 300 at adni szerintem nagyon sok

2012. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok smucig hogy nem akarok ennyi pénzt adni.
2012. aug. 24. 13:27
 16/29 anonim ***** válasza:
és főleg úgy hogy még csak barátnő vagy, nem is a felesége
2012. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy smucig.

Szerintem a párod lépést akar tartani a testvéréékkel. Tudja hogy nekik jól megy és ezért érzi hogy sokat kell adnia. Ha meg külön kasszán vagytok akkor neked főleg nem kell annyit adni mert az ő tesója adjon ő többet.Elég a 30 bőven

2012. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
300 ezer?!?! hacsak nem vagytok tényleg nagyon gazdagok, akkor szerintem már a fele is irreálisan sok. beszéljétek ezt még át, én egy nullát lecsapnék a végéről...
2012. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Én már meg vagyok győzve,nem vagyok hajlandó többet ajándékozni mint a fizetésem,lesz annak jó helye. (nem halnánk éhen ha odaadnánk fejenként 150zret)


Azt hiszem páromnak megmondom hogy részemről max 30ezrem van erre,ő ad amennyit szeretne,szerintem neki sem kellene annyit,de rábízva,ahogy az is hogy egybe adjuk vagy külön,nekem mindegy.

2012. aug. 24. 13:59
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez túl sok szerintem, te adj amennyit tudsz, 30 bőven elég ő meg amennyit akar, szerintem egybe adjátok, egy pár vagytok, nem gáz ha te "normális" ő meg "irdatlan" adag pénzt ad, nem sértődhet meg ezen senki, ők meg úgysem tudják hogy osztottátok el.
2012. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!