Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Osszevesztem a parommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztem a parommal, jovoheten lesz az eskovonk, mit tegyek hogy ne idegeskedjen ennyit?

Figyelt kérdés

Jovoheten lesz az eskuvonk. Ma egyutt ebedeltem a volegenyemmel es mar messzirol lattam hogy ideges mar megint. A legjobb baratja lett volna a tanuja, erre ma telefonalt a fiu hogy bocsi megsem tud ide utazni, mert nem tudja ott hagyni most a munkajat. En meg mondtam, hogy nem baj majd akkor valaki mas lesz a tanuja. Erre tok ideges lesz, es veszekedni kezdett velem hogy en mindent lesz@rok, majd igy lesz meg ugy lesz es nem foglalkozok semmivel... ilyesmik.

Ami amugy nem igaz, mert a fontosabb dolgokat /etterem, meghivok, ruhak.../ mar megcsinaltuk kozosen valasztottunk ki mindent. De mostanaban minden aprosagon olyan gyorsan ideges lesz, hogy en mar nem birom.

En nem fogom fel olyan tragikusan ezeket a dolgokat mint o /valahogy majd csak megoldjuk, nem ezen mulik hogy lesz e eskuvo/. de azert az nem jelenti azt hogy lesz..om.

Mit csinaljak, erre az egy hetre legszivesebben anyujekhoz menjek, hagy duhongjon hulyesegeken egyedul.


2012. aug. 24. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagy levegő,és nyugi.

Ő idegesebb fajta.


Mi is igy vagyunk,engem nem tudott felidegesiteni semmi,nőként mondtam azt hogy ha minden eltervezett rosszul sikerül,akkor is van egy fehér nyári ruhácskám,utcáról csak akad 2 tanú,akkor is összeházasodunk,nem attől leszek boldogabb hogy biztosan azt az árnyalatú zöld szalvétát rakták-e ki.

Párom ehhez képest férfi léttére a sütiken veszekedett és az ültetésen,virágokon.

(néztem is nagyon,ennyire nem szokott preciz lenni)

De nagy levegő,átöleltem,hogy mgoldjuk,mint mindig mindent,elviseltem 2 hét hisztit,és élünk boldogan.


Kitartás

2012. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szépen induló házasság.. Vőlegény idegbeteg, menyasszony pedig türelmetlen.
2012. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

.... ma együtt ebédeltem a vőlegényemmel ...

tehát a vőlegény a "hisztis". Pedig ilyenkor a menyasszony szokott az lenni. A vőlegény miért, mitől stresszel??

2012. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Szóval kérdezd már meg tőle, hogy most valójában mi baja is van? Le kellene ülni vele beszélgetni, talán megnyugodna egy kicsit.

Miért nem tud egy kicsit kiengedni, miért nem tudja úgy fogadni a dolgok alakulását, hogy majd együtt megoldjátok, miért kell neki egyedül a vállára venni a problémákat?

2012. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Turelmetlen, en??

A volegeny? Hat, ma az volt a baja hogy a tanuja lemondta es en ezen nem borultam ki, mint ahogy o tette. A het elejen, a ruhaja miatt de aztan megoldotuk, elotte a vendegek miatt, akik lemondtak megis eljonnek, de megoldottuk, elotte miattam mert elcsusztam a furdoben es beutottem a labam de nem tort el csak zuzodas, es akkor is veszekedet velem hogy miert nem vigyazok magamra... 5 eve elunk egyutt, es osszesen nem veszekedtunk ennyit mint az elmult kb 3 hetben, vagyis csak o veszekszik velem...

2012. aug. 24. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán épp ezért kellene egy kicsit erélyesebben rászólnod, hogy engedjen már ki, minek stresszeli magát, csinálja a feszkót. Az élet egyébként is megcsinálja a maga műsorát, felesleges neki is rápakolni még egy sort! :)))
2012. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond ami tortenik ugy hivjak angolul hogy hideg lab(coold feet) az eskuvoi keszulodes a stressz minden parbol kihozza a legrosszabbat sokan gondolkodnak el ilyenkor ez elott a komoly dontes elott ,,biztos vagyok ebben a kapcsolatban.Ilyenkor a legtobb menyasszony es volegeny a legkisebb okra is raharap es elgondolkodik.El fog mulni az eskuvo utan minden oke lesz kitartas es sok boldogsagot!!!Nalunk is csapkodtak a villamok az eskuvo elotti hetekben aztan eskuvo utan elkezdodtek az igazi mezeshetek.
2012. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szóval ami fontos: meghívó

nem fontos: a vőlegény tanúja


?!?


elég érdekes látószögből nézed a dolgokat. ha valamin ki lehet akadni egy esküvő előtt, akkor ez pont az az eset. másrészt meg nem értem miért áll meg a világ attól, ha valaki szentségel egy sort, ha ideges.

2012. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Felre ertettel, nekem fontos mind ketto. De nem akadok ki igy semmin. Lesz ami lesz. Ha nem tud az a fiu eljonni akkor lesz mas a tanuja. Es kesz.

Ami igazan fontos hogy ne tortenjen nagy tragedia, mindenki aki akar es tud epsegben odaerjen.

Tegnap este azert veszekedet hogy ne egyek pisztaciat mert patanasos lesz az arcom es akkor az csunya lesz.

Ilyen aprosagokon veszekszik.

2012. aug. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!