Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltál már speckó lagziban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már speckó lagziban? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy hippi, metálos, állatokkal, jelmezben, színes ruhás menyasszonnyal, esetleg keleti típusú.
2012. aug. 24. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Voltam, szar volt. Hippi lagzi volt és előre nem értesítettek róla, hogy ilyen lesz. A rokon csaj egyébként annyira nem tűnt borultnak normálisan, mint amilyen extrára szervezte az esküvőjét ezért megdöbbentő volt.


Gondolom ő is áldozatául esett ez a mi nagy napunk szarjunk a vendégekre divathullámra, mert tényleg leszart minket. Nem szóltak arról, hogy milyen woodstocki körülmények lesznek, meg milyen bohóckodásokra fog kényszeríteni mindenkit stb.


Persze a vendégeknek csak fizetni meg jóképet vágni van joguk, amúgy nem érdekes ők hogy érzik magukat, meg milyen kellemetlenségeik vannak.


Mi hétköznap is borultak vagyunk, de kettőnk miatt a 70 vendégünknek nem olyan esküvőt szerveztünk, amin ők szarul éreznék magukat, mert kit érdekel a véleményük a mi napunk. Ha csak magammal akarok foglalkozni, akkor nem hívok senkit.

2012. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hippi lagzin voltam. Azon kívül, hogy a zene nem tetszett nagy gondom nem volt..
2012. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Mi szerveztünk volna speckó lagzit :)

Vagyis a nagyobb különbségek a megszokotthoz képest:

-80-as 90-es évek slágerei

-templomi habos-babos ruha után sima hétköznapi ruha, nem vagyok az a páváskodós típus

-eladó a menyasszony helyett sima "táncbemutató" a párommal.


Miután az anyósom ennyitől kiakadt és elkezdte mondani a magáét a fentebb említett "szarunk a vendégekre" elvről, egyszerűen technikai okok miatt elmarad a lagzi. Lesz vacsora és kész.

Megértem én hogy nem szeret semmi más zenét a mulatóson kívül, de mivel a többi vendég egyszerűen meg szereti, mindenki jól érezte volna magát.

Jobban is tudtunk volna táncolni mint a mulatósra, amit egyébként 80%-ban gyűlöl mindenki.

Kérdem én, akkor minek?

Amúgy is csak azt a pénzt dobtuk volna ki rá amiből most nászútra megyünk, mert csóró a család, semmit nem adtak volna bele.

Nászajándékra se számítok tőlük.

2012. aug. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!