Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül kb egy menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül kb egy menyasszonyi csokor, és egy autódísz?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk a virágoshoz, annyi olyat hallani, hogy amint meghallják azt a szót hogy "esküvő", a bőrt is lehúzzák rólunk..


Szerintetek mi a kb reális ár a következőkért?

- menyasszonyi csokor: 10 szál fehér rózsa + 7 szál kis piros kála. Hosszú piros szalag, néhány toll és gyöngydísz

- autódísz: szív alakú a motorháztetőn, vörös rózsa, sok zöld levéllel (nem túl nagy dísz, de azért van mérete, ez lesz a menyasszonyi asztalon is)


Tudom hogy ezt láni kéne, anélkül nehéz megmondani, de mennyibe kerülnek a csokrok általában?


2009. júl. 27. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az autós csokor 8 ezer volt, a tartóval együtt, a menyasszonyi csokor pedig 12 ezer.


Az autós csokor főként orchideából állt, a menyasszonyi csokor pedig 20 szál fehér rózsa.

2009. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem kijött 10E-ből a kettő, de egyszerűbbek voltak és két évvel ezelőtt, de 25-nél többet nem adnék érte
2009. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem hogy 20E-ből kijön a kettő, mert sajnos ennél többet nem tudnánk rááldozni. :(

2009. júl. 27. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Én náluk nézelődtem. A normál csokroknak fenn van az ára, a menyasszonyinak sajnos nincs.


[link]

2009. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12400 volt a csokrom és 10300 az autódísz.
2009. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!