Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon szegényes ez az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szegényes ez az esküvői menü?

Figyelt kérdés

Leves: Húsleves, házi metélttel, benne főtt zöldségekkel, hússal


Főételek:

Mozzarellával, füstölt sonkával töltött csirkemell

Fokhagymás mustáros sertéstarja

Csirkemell szelet párizsiasan

Rántott karfiol és sajt

Köretek: petrezselymes burgonya, párolt rizs

Házi vegyes saláta


Arra gondoltunk, hogy esetleg még rendelnénk hozzá köretnek sült krumplit, mert azt sokan szeretik. Sütik, torták, italok is lesznek, azokat mi viszünk.


Nagyon kedvező az ára (2750 Ft/fő), és így telne arra, hogy mindenkit meghívjunk, akit csak szeretnénk (kb. 60 fő).


Mi a véleményetek a menüről?


2012. szept. 4. 13:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Nekem tökéletes lenne.

Az esküvőn meg annak van helye, aki nem a kaja miatt, szerintem...

2012. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Petrezselmely krumplit sokan nem szeretik,tört vagy sült krumplit minedenképp kérj

De egyébként bőven elég a választék,nem kell több.


sütik között legyen sós süti is

2012. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
36%
Felesleges két csirkemell, főleg ha a mozarellás is panírozott (meg a párizsi is ugye...). Alkudozzatok, az egyik helyett kérjetek levest ugyanakkora árban. Máris sokkal elegánsabban néz ki, még akkor is, ha a levest nem tálban, hanem csészében viszik ki (tehát kicsi adag). De így sem szegényes.
2012. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen jó! Szerintem is rendeljetek még sültkrumplit, én azt ennék! :P


Sok boldogságot!

2012. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Ja, bocs, nem vettem észre a fejlécemtől, hogy van leves is. Akkor tökéletes, nem szóltam.
2012. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok


szabad megkérdezni hogy hol csinálják ennyiért?

Most voltunk esküvön,ugyanezt a menüt 5500ért csinálták,pohár pezsgővel volt benne több.(nem elit hely)

2012. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Egy vidéki kisvárosban, Dombóváron, a Cser vendéglőben.
2012. szept. 4. 14:05
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Jól hangzik, nem tűnik szegényesnek, de nagyon olcsón számítják, ha jó adagok, akkor hajrá!
2012. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Szerintem teljesen jó, esetleg a vegyes salátán kívül francia salátát, vagy más hasonló jellegű salátát el tudnék képzelni. Illetve a sült krumpli is jó ötlet plusz köretnek. Sok boldogságot!

2012. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

A főételek szerintem teljesen jók, viszont én kitalálnék még egy féle levest, a húsleves nagyon unalmas, minden vasárnap az van...

És persze a sültkrumpli is jó ötlet. :)

2012. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!