Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen vicces és szivatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces és szivatós játékokat tudtok esküvőkre, amit az ifjú párnak kell végrehajtani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Falnézés, keresd meg a Loúvat.

Amúgy asszem olyanok szoktak lenni, hogy tosjással kell egyensúlyozni.

2012. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha egyszer esküvőm lesz, személyesen fogom lelőni azt, aki ilyeneket akar játszatni velünk...
2012. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ezeket. de amit ismerek: pár egymásnak háttal, egyik kzben a menyasszony, másikban a vőlegény cipője. kérdéseket tesznek fel, és fel kell mutatni a cipőt, hogy kire vonatkozik (pl ki az úr a háznál? ki szeretne előbb babát? stb)
2012. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én olyat láttam, hogy a vőlegény felállt két székre, a menyasszonynak pedig egy tojást kellett a nadrág egyik szárából a másikig eljuttatni sértetlenül. Vicces volt, ők is végigröhögték, meg a násznép is :D
2012. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Én kettőt ismerek,utóbb mikor esküvőn voltak ezek voltak. Az egyik az hogy a menyasszony leül egy székre,a vőlegény elé letérdel és hátra teszi a két kezét,és a szájával a harisnyakötőt le kell a menyasszonyáról szednie. A másik ami még volt az hogy a menyasszony cipőjéből kellett pezsgőt innia a vőlegénynek. :)
2012. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Keitha válasza:

Én olyat ismerek, hogy amíg a vőlegény beszélget a haverokkal, addig a koszorúslányok eldugják a menyasszonyt a z egyik rokon kocsijába. Majd azt mondják a vőlegénynek, hogy eltünt a menyasszony mennyen keresse meg. Mikor megtalálta, vegye az ölébe, és úgy vigye vissza a buliba. Nálunk a frász jött a férjre...

Meg olyat is ismerek hogy a férjnek villával rizst kellett etetnie a menyasszonnyal.

2012. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket :) a harisnyakötős nem is rossz :)
2012. szept. 7. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!