Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Oktoberre tervezzük az esküvöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oktoberre tervezzük az esküvöt! De most vagyok 10 hetes terhes! Templomit is szeretnénk meg egy sima szűk családi vacsorát kb.18 órátol! Templomba mehetek kosztümbe, mert nem szeretnénk menyasszonyi ruhát!? És szeretnénk a legolcsobban kihozni!

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Mehetsz, miért ne mehetnél? Kissé viccesen fogsz kinézni gömbölyödő pocakkal kosztümben, de elvben lehetséges.

De a problémád érthető felkiáltójelek garmadája nélkül is.

2009. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan mehetsz kosztümben. De! Szerintem nagyon gondold meg, nem ér e rá az esküvő, mert soha vissza nem térő alkalom. Persze nem látok bele senkinek a pénztárcájába, mi sem vagyunk éppen jó helyzetben, hiteleink vannak, stb. szeptemberben lesz az esküvőm és annyira jó dolog egy nő életében a szervezkedés, és ahogy egyre közeledik az idő...szuper érzés. Persze ti tudjátok, és most biztosan a kisbabátok lesz a legfontosabb. Én nem hagynám ki a fehér ruhát. de ez is lelki alkat kérdése.
2009. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gömbölyödő pocakkal a kosztüm elég rossz választás.ha nem akarsz esküvői ruhát akor egy egyberészes szoknyát olyan kismamás félét.Jobban néz ki mint egy kosztüm és 5000 forintért is lehet nagyon szépeket venni.ajánlom nézz körül a neten a licitálós oldalakon.én is most keresek esküvői ruhát és eszméletlen milyen jókat lehet találni.
2009. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és ezeken az oldalakon kb 10 ezerért is lehet venni.
2009. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 hetes voltam az esküvőkor.Menyasszonyi ruhát kölcsönöztem,és alig látszott benne a pocakom.A képeken pedig egyáltalán nem lehet látni.Mi is úgy voltunk az elején,hogy ha csak 9-en leszünk minek ruha,de ma már nagyon örülök,hogy mégis volt.Így a babámnak majd meg tudom mutatni,milyen szép volt anya.Hidd el,sok minden máson meg lehet fogni azt a pénzt.
2009. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Az egy csodálatos dolog, ha látszik a pocakod!!! ( mit nem adnék érte!). Én is ezer helyen nézegettem, hol találok olcsó menyasszonyi ruhát, majdnem megvettem egy kosztümöt, míg nem a kolléganőm szólt, hogy vannak butikok, ahol lehet kapni alkalmi ruhákat, és képzeld találtam új menyasszonyi ruhát 23 ezer forintért, ami a legutolsó divat szerint készült, mindenki el van ájulva tőle...Nem tom hol laksz, szívesen adok tippeket!
2009. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok: a kosztüm több lett volna, pedig hidd el nagyon is megnézem az árakat.
2009. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
licitálós oldalakon eszméletlen szépeket találtam,minden kiegészitövel20ezer ft tól.szerintem se hagyd ki csak a pénz miatt.utána mutathatod majd a babádnak hogy ott van anya és te ott voltál még a pocimban kicsim:)...szerintem büszke lenne rád:)ja és jobb esetben soha nem lesz már esküvőd,gondold meg nagyon.spórolj a virágon(nem tudom amúgy lett volna e drágább csokor..)de ha nem mondjátok meg mire lesz negyed áron adják.nem kell drága körmöt csináltatni,dekorba sem kell drága,(nem tudom terveztetek e ilyeneket)és sokmindent magad is elkészíthetsz.a vacsinak sem kell 5 fogásosnak lenni,elég leves,2.meg vmi desszert:)sok boldogságot
2009. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!