Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Októberben lesz az esküvőnk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Októberben lesz az esküvőnk! Akkor leszek 21 hetes! Szűk családi kör lesz, templomi, tanácsi és egy kis vacsora! Szeretnénk minél olcsobban kihozni! Nem szeretnék esküvői ruhát! Hol nézzek ruhákat esetleg a neten! Vagy mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A múltkorjában sétáltam itt nálunk a belvárosban. Az egyik kis butik kirakatában láttam egy nagyon szép kisestélyit. Fehéret! Pont az jutott eszembe,hogy milyen szép is,akár egy menyasszonynak is jó lesz. Nézz körül ilyen helyeket. Ez a ruha pl csak 15600 Ft volt. S fel veheted majd később is ha olyan helyre mész. Nem fogja tudni azt már senki,hogy abban esküdtél csak ti:)

Vacsorára meg nem kell 4-5 fogás elég egy leves és valami húsos tál illetve persze a sütik. Így lesz a legolcsóbb:)

Sok boldogságot nektek!

2009. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2009. júl. 29. 14:50
 3/11 anonim válasza:

Esetleg itt is szétnézhetsz!

[link]

Ezen az oldalon vannak menyasszonyi ruhák és kosztümök is.

Biztos nem akarsz menyasszonyi ruhát? Az nem számít, hogy babát vársz! Vannak olyan fazonok, amik eltakarják a pocit. A barátnőm is elmúlt már félidős amikor esküdtek, és olyan menyasszonyi ruha volt rajta, amiben egyáltalán nem látszott a pocak. Az én fiam 14 hós, és imádja nézegetni az esküvői képeinket. Ilyen csak egyszer van az ember életében, nehogy aztán megbánd!

2009. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék a ruhára költeni 70-80 ezreket!Maximum 15 ezerért,nézegetek!
2009. júl. 29. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel laksz a határon érdemes ellátogatni Nagyváradra,ámultam és bámultam a szinvonal magas,árak alacsonyak,mint női,mint férfi.TEstvéreink tudnak valamit:)Én is ott veszem meg az esküvői ruhám:)
2009. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak igaza van. Nagyon szép ruhák vannak Nagyváradon. A menyasszonyi ruhák ára kb. 50-60000, és utána el lehet adni.
2009. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
háát az ország másik felén lakom :(
2009. júl. 29. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nyakamba vettem a várost és vettem egy ekrü színű térdik érő alkalmi ruhát, pánt nélküli és bolerót is vettem hozzá.
2009. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legolcsóbban úgy jönnél ki, ha menyasszonyi ruhakölcsönzőben néznél ruhát. Szerintem ott is föl vannak készülve ruhaügyileg arra,ha terhes a menyasszony. Nekem 10 éve volt az esküvőm és akkor 5000ft volt a kölcsönzés. Ma lehet, hogy a duplája de akkor is olcsóbb megoldás. És ott tényleg válogathatsz. Nagyon szép ruhák vannak, egy próbát megér hidd el.
2009. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!