Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek a testvéreméknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a testvéreméknek esküvői ajándéknak?

Figyelt kérdés
18és vagyok lány, barátom 24 ő dolgozik már, és szeretnénk testvérképpen kiállni rendesen. Mit lehetne venni nekünk 10..max 20ezerig gondolkodtunk.Mit vehetnénk nekik?Köszönöm előre is!!!!!!

2012. szept. 12. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
testvérképpen 10-20ból nem sok mindent...
2012. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Tudod az a baj, hogy ilyenkor senki nem szervezi, nem irányítja azt, hogy ki mit vesz, ebből van aztán az, hogy lesz 66 tányér, és 33 garn. evőeszköz-készlet, de nem lesz egyetlen húsklopfoló, vagy teafőző, esetleg egy kenyeres kosár, fűszertartó dobozkák, fakanál, stb.

Mert ezeket majd megveszik ők.


Vegyél egy mikrót, vagy egy 3 részes pároló-edény-garnitúrát, esetleg egy kuktát, porszívót, hasonlót.

2012. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno rövidre zártam: megkérdeztem mire van szükségük. éppen az ajándék halmozódás elkerülése végett. Nem volt sértődés, pedig egyetemistaként én is szóltam, hogy végesek az anyagi kereteim. Tesóm és párja nevettek és egy-egy könyvet kértek. Arra hivatkozva, hogy azt úgy sem veszi meg nekik más. Ja, és a mai napig ott virítanak kiemelt helyen a könyvespolcukon. Jó érzés :)
2012. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem testvérek között valóban az a legtisztább, hogy rákérdezni.

Még azt is el tudom képzelni, hogy abban egyeztek, majd esküvő után kiderül mi az amit nem kaptak, és majd együtt elmentek vásárolni.

2012. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem egy ilyen van, nagyon szeretem, tök jó. 7500.- Ft-ért vettem, a tízesbe bőven belefér.

2012. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg.

Lehet, hogy fritőzt akar:

[link]

és egy palacsintasütőt:

[link]

2012. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna fél éve... :) Még a korunk is egyezik. Mi végül borítékban nekik adtuk az összeget, mert évek óta együtt élnek, és semmi nem hiányzik a lakásukból, nem tudtunk volna mit venni.
2012. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Utolsó, ők is együtt élnek külön lakásban már 1éve:)
2012. szept. 13. 00:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs művészhajlamú a családban, ismerőseid közt? Az én édesapám fafaragó, már két esküvőre vittem faliképét, mindenkét családnál kikerült a falra. Hogy mi legyen, az az ajándékozottak ízlésétől függ, gyermekét ringató anyuka, domborműfaragással szinte a fából kinyíló, élethű virágok, a kutyája stb. Ez garantáltan egyedi, kézzel készített ajándék. Lehet véset, amit utána tussal kihúz, megfestett virág is, minden házba illőt tud csinálni.
2012. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel tesók vagytok, nyugodtan megkérdezheted, hogy mit szeretnének, mire van szükségük. Ha ezt nem szeretnéd, akkor egy ötlet: 2db pezsgős kristálypohár gravírozva egy gyűrűpárral.Azt minden házassági évfordulójukon elővehetik :)
2012. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!