Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Piros peplum ruha esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros peplum ruha esküvői tanúnak?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonlóra gondoltam, ha nem találok pánt nélkülit, akkor valami V-kivágású, rövid ujjú verzió jöhetne még szóba.


2012. szept. 14. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez szerintem baromi csinos ruha, csak pirosat nem illik felvenni esküvőre:) más színben szerintem tökéletes! (templomira viszont teríts valamit a válladra!)
2012. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz templomi, és lakodalom se, csak egy szűk körű polgári szertartás, és egy vacsora. Így menyecske ruhája sem lesz a barátnőmnek (ő a menyasszony). A pirossal szerencsére így nincs gond, főleg, hogy tudja, hogy szeretem ezt a színt. :) Köszi a választ!
2012. szept. 15. 00:15
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon szép, ez a "pirosat nem illik" meg valami hülye falusi babona lehet, sose hallottam a GYIKen kívül...
2012. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Az, hogy a piros nem illik, nem falusi babona! Csupán illemszabály! Hivatalos alkalomra a piros nem megfelelő. A legegyszerűbb esküvő is hivatalos alkalom. Ez a ruha inkább egy buliba illik.
2012. szept. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen jó, főleg ha nem lesz menyecskeruha.
2012. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jónak jó, bár nekem nem tetszik, de alkalomhoz illő.
2012. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pirosat nem lehet felvenni?

Mi ez már megint?

Fehéret se, és a fehér árnyalatait se, mert volt, aki ezen akadt itt ki, hogy más is fehérben volt, feketét se, mert az gyászos.

Akkor se piros, se az árnyalatai, se fehér se a fehéres színek, törtfehér, kékesfehér, fekete se, akkor mégis mi?

Kék, zöld, sárga?

A rózsaszín gyerekes egy bizonyos kor után, a lila öregasszonyos, a barna és szürke is.

Miért ne vehetne fel piros ruhát?

2012. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link] DRESS


a pull&bear-ben megtalálod az idei kollekcióban:) (első voltam)

2012. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Pull&Bear-ben is meg fogom nézni, de a Mango weboldalán is láttam, ott valamivel olcsóbb is. Mindkettőt megnézem, és amelyik jobban áll, vagy szebb az anyaga, azt megveszem. Köszönöm mégegyszer mindenkinek! :) (A lepontozó nem én voltam, tőlem ment a zöld kezecske!)
2012. szept. 15. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, ezt a piros, fehér, fekete tilos mániát ezen a fórumon, pláne hogy mindenki úgy írja, mint ha ezer éves aranyszabály lenne :D
2012. szept. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!