Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki rendelt már esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki rendelt már esküvői ruhát interneten www.candiny. Co.hu weboldalról? Van e valamilyen tapasztalata? Ha valaki tud segíteni ebben megköszönném!

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom te hogy vagy vele, de azért az esküvőjén szerintem minden menyecske szeretne a leges legjobban kinézni.

Nyilván a neten is gyönyörű ruhákat lehet találni, de a szalonban az esküvő napja előtt nem sokkal van az utolsó próba. Akkor hozod el a ruhát ill. rád is igazítják. A netről rendeltet ki igazítja rád, hogy a nagy napon úgy álljon rajtad, mint amit rád öntöttek?

Na meg mikor még csak próbálgatni mentem, akkor elsőnek olyat próbáltam, ami a vállfán nagyon tetszett. Rajtam viszont valahogyan nem volt az igazi. Aztán a szalonos nő kérte, hogy próbáljak egy olyat is amit ő mutat, még ha nem is tetszik annyira. Felvettem, és csak ámultam és bámultam mikor a tükör elé álltam. Anyumnak is elakadt a lélegzete olyan húúú volt.

2012. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tényleg jó árak vannak, most néztem meg. Ha olyat választasz, amiben biztos vagy, hogy jól állna, akkor megrendeled, aztán elviszed egy varrónőhöz, aki rádigazítja, hogy úgy álljon rajtad, ahogy kell. ;)
2012. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ettől félni, én is neten rendeltem, tökéletes volt
2012. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el ruhaszalonba próbálj fel pár ruhát, vagy ha már kinéztél egyet akkor egy hasonló szabásút, és akkor biztosra tudsz menni.

Mert az előttem szólalókkal egyetértve, velem is fordult már elő, hogy máson gyönyörű meg vállfán nekem meg szörnyen állt.

Az oldalt megnéztem, elég korrekt, a rendeléssel biztosan nem lesznek gondok.


Gratulálok!

2012. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dorka06 válasza:
Pénteken kaptam kézhez a candiny.co.hu-n rendelt menyasszonyi ruhát. A rendelés előtt egyeztettem varrónővel, hogy egy kicsit nagyobbat rendeljek, hogy lehessen alakítani rajta. Nagyon jó minőségű anyagból készült a ruha, hófehér színű, a 2013-as kollekció csipke bubble darabja, (1. oldal 2. sor jobb szélső). Nagyon örülök, hogy bevállaltam, mert sehol nem találtam hasonlót. Nagy volt a kockázat, de megérte. A varrónő is megnézte és azt, mondta, hogy akár kiengedni is tudna belőle, mert az elvarrásnál hagytak benne bőven anyagot. A rendeléssel is minden rendben volt, 21. nap után, amikor a ruha elkészült levették a pénzt és 3 hét alatt érkezett meg a küldemény. Meglepett, hogy csak egy 50x30 centis zacskót kaptam, de mások is mondták, hogy zsugorfóliázva szállítják, uh kibontás után csak úgy "kipattant" a csomagból a ruha. Azt gondolom, hogy ennyi pénzért saját, nem kölcsönzött ruhát, ami ráadásul elég egyedi(a hossza miatt) nagyon megérte a merészséget.
2013. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Semmi esetre se rendelj a Candiny-től!!! A füredi Anna-bálra szerettem volna egy gyönyörű fehér ruhát venni tőlük, remek áron kínálták a ruhát szóval gondoltam bevállalom. Az egy dolog, hogy a csomag lekéste az egész eseményt, pedig hónapokkal előtte rendeltem, de ami a zacskóban volt , az KÖSZÖNŐVISZONYBAN sem volt a képen látható ruhával. Durva, szar minőségű tüllre volt valami hasonló, de sokkal igénytelenebb hímzés rácseszve, a cipzár a háton egy előrehajlástól szétesett... Az egész ruha úgy ahogy van egy nagy csalódás volt és nagyon drága tanúság...

2013. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!