Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Internetről szeretnék esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetről szeretnék esküvői ruhát rendelni. Hallott már valaki Sándor Melindáról? Esetleg erről a weboldalról van valakinek infója, tapasztalata? Nem szeretném ha átvernének.

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 19. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bíznék olyanban, aki több tízezerért árul ruhákat, de évi 5000 forintot sajnál egy saját domainre...
2012. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link] a 2. oldalon lévő 5. számú ruha az én ruhám..


Ha felmész az ebayre az összes ruháját megtalálod....


Alsószoknyával fátyollal mindössze 28.000 Ft-ot fizettem az ebayről ezért a ruháért.


A legtöbb szalonban megtalálod az ebayes ruhákat..semmi baj velük de nem gazdagítok egy csalót aki ezen akar keresni és 30.000-et spórolsz..


A mérettáblázat tökéletes a ruha úgy áll rajtam mintha rám öntötték volna és bár 30 munkanapot írtak szállításnak 2 hét múlva itt volt. Oktoberben lesz az esküvőnk...


szóval csak "legek"...Én nem rendelnék tőle....


Jó esküvőszervezést..:D

2012. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jah 2. vagyok még arra sem vette a fáradtságot hogy ne ugyanazt a képet töltse fel...


:)

2012. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, ahogyan a 2. válaszoló írta.
2012. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ó szuper! Köszönöm a tippet! :)
2012. szept. 20. 13:30
 6/11 A kérdező kommentje:
:D én is megtaláltam a kiszemelt szépséget... :) jajj hát nagyon örülök! :) fele annyiért!
2012. szept. 20. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2. válaszoló!Amit belinkeltél onnan rendelted a ruhád??Olyan szépek is vannak, és ennyi pénzért!!??Köszi a választ!
2012. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaj!Bocsi, leesett már böngészem az ebay-t!:-)
2012. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Esetleg tudja valaki,hogy ha Kínából rendelek mennyi a vám, illeték, adó?
2012. szept. 20. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
En kinabol rendeltem teritot gyongyot diszeket tullt es koszoruslany ill eskuvo ruhat fatylat ekszert cipot muszempillat gyakorlatileg mindent az eskuvore . Nekem szerencsem volt ,,free shipping,, vagyis ingyen hazhozszallitas vamot nem fizettem az volt rairva ajandek.En a dhgate rol es alibaba rol rendeltem Minden oke volt 2 het alatt idert.
2012. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!