Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valakinek ezek közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek ezek közül valamelyik helyen az esküvője?

Figyelt kérdés
Dunaharaszti rendezvényház,Malonyai kastély,Savoyai katély,Forster vadászház,Tököli Művelődési Központ ,Tuti Étterem.Véleményeket szeretnék róluk kérni.vagy ezen a területen más jó hely?(Csepel sziget,pest megye déli része)

2012. szept. 20. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esesleg a rakparton levő hajókra gondoltál? A Columbusnak például nagyon szép a terme.
2012. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam,de azért köszi!
2012. szept. 20. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dunaharasztin lakok, a rendezvényházban voltam is már esküvőn, nagyon jó volt, szép a kertje azzal a kis tóval, híddal, lehet ott fotózkodni is, a polgárit is lehet itt tartani, meg a ház maga is nagyon szép, modern, nagy térrel, stb. Kaja is finom volt. :) Nagyon sok jót mondanak róla, rosszat még nem hallottam.


A Savoyai kastélyban is voltam már esküvőn, az kicsit színvonalasabb, mert mégis csak "kastély". De nyilván ez drágább is. A pár akinek az esküvője volt, szintén ott tartotta a polgárit is, fotózkodni lehet ott is szintén, meg hát ott a Duna part is. Bár annyi negatívumot tudok rájuk mondani (nem tudom ez mitől függ), hogy a kajával nagyon meglopták őket a konyhások.


Itt harasztin is lehet fotózkodni a Duna parton, szépen meg van csinálva a Sport sziget, meg van több része is harasztinak, ami alkalmas erre, meg szép a templomunk is. :)


Többi helyen még nem jártam, A Forster vadászkastély még szép állítólag, de csak ennyit tudok róla mondani.

2012. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. szept. 20. 14:45
 5/8 Bence_ ***** válasza:
100%

Forster vadászkastély szép. Aranyosak a lovak.

Bérleti díjban benne van maga a ház is így elve kaptok 3 szobát itt tudsz öltözni, pihenni.

Szűk családnak cuccait letenni.

Plusz még lehet szobákat bérelni.

Hány fős esküvőben gondolkodsz?

2012. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
150-180fős kb.mondjuk a műv házat gondolom nagyon drága lenne igazán szépre kidíszíttetni.
2012. szept. 20. 14:50
 7/8 Bence_ ***** válasza:
100%

Forster szombatonként minimum a 100 fő.

Mekkora büdzsével dolgoztok?

2012. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát 4millio körül lesz a keret kb.
2012. szept. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!