Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy esküvői ruha megvarratása? És hol tudok hozzá anyagot venni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez az anyagtól és tervezötöl függ. kb 80.000-töl, de ugye a ruha sokat függ az anyagtol meg a varrónötöl. tavaly a barátnöm ugy varatte és hát elég furi ruha lett, valahogy sehogy nem állt rajta. ha nagyon egyszerüt akarsz akkor érdemes.
2008. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Valóban csak akkor érdemes varratni, ha valami nagyon egyszerűt akarsz, vagy valami nagyon különlegeset. És persze ismerni kell hozzá egy megbízható varrónőt, aki biztosan a legelőnyösebb ruhát fogja elkészíteni. Az én véleményem az, hogy nem igazán éri meg varratni. Kölcsönzéskor kiválaszthatod azt a ruhát, ami neked tetszik, felpróbálhatsz rengeteget, hogy jól áll-e a fazon, és rád is igazítják. Nem lesz zsákbamacska. Esetleg Romániába vagy Ukrajnába is ki lehet menni, nagyon jó áron lehet menyasszonyi ruhát és menyecskeruhát is vásárolni, olcsóbb, mint a varratás.
2008. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, próbáltam már fel párat, de még mindig nem találtam meg az igazit, ami 100%ban elnyerné a tetszésemet. Varratni nem nagyon éri meg még a profikkal sem, mert utána mit csinálok a ruhával, csak ottmaradna a szekrénybe porfogónak.
2008. máj. 17. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én is varratom. az anyag 37.000Ft volt. a varrónő kb.20ezret kért. de még olyan kéréseim is voltak, hogy a ruhám anyagából legyen a vőlegényem mellénye, nyakkendője... ha 80ezer alatt maradunk (márpedig erősen esélyes) akkor már megérte.

és azt találtam ki, hogy az esküvő után az egyébként egyszerű ruhám föl egy színes organza réteg fog kerülni -így lesz egy estélyi ruhám is!

2008. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! Nem tudom, melyik városban laksz, de én itt, Veszprém környékén találtam a minap egy varrónőt. [link] Ezen a linken megnézheted a honlapját. 30.000 Ft-tól készítenek alapruhát.
2008. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!