Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 17 vagyok. Soha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 vagyok. Soha nem akarok összeházasodni, összeköltözni a párommal. Sok rosszat hallottam pl. utána minden rossz lesz, megunják egymást, elmúlik szerelem. Hogy kűzdjem le ezt a gátlásomat? Így van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy így lesz, de lehet hogy nem, de azért minden rosszban van valami jó
2009. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
korai még ezen aggódnod. az idővel és tapasztalatokkal változhat a véleményed, sokan 30 évesen költöznek össze. addig még sok időd van, élvezd a fiatalságod! ha 10 év múlva is így gondolkozol, akkor sincs semmi gond, van, aki nem alapít családot...
2009. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak a barátom akarja hogy együtt éljünk.Én meg nem, és azt mondta akkor inkább szakít velem.
2009. aug. 3. 18:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy korai,de talán mégsem annyira mert 2 év múlva összeköltöznénk ha lehet,de én nem akarom ezmiatt.Akkor inkább ne éljünk együtt de legyen midnen jó.Minthogy elcsesszük az egészet.
2009. aug. 3. 18:38
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Te még nagyon fiatal vagy az együttéléshez. Ha ez ilyen nagy probléma neki, hogy ez miatt szakít, nem biztos, hogy élettárs, hanem inkább házvezetőnő, takarítónő, szakácsnő kell neki. Egyszer majd eljön az ideje, hogy te is úgy érzed lépni kell a kapcsolatban egy magasabb szintre. Most még nem jött el az ideje. Fiatal vagy. Ismerkedj, szórakozz, élvezd az életet.
2009. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Soha ne mond azt,hogy soha!Főleg ne ennyire fiatalon.Nem is szükséges még gyerekkorban összeköltözni főleg házasodni.Majd változni fog a véleményed ha érettebb leszel,és úgy érzed az igazit találtad meg.
2009. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is össze költöztem a baratnőmmel 2 hétre és tényleng nem volt jó és én szerintem ne hagyd hogy ezzel zsaroljon hogy ha nem költöztök össze akor ki dob
2009. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hogyha csak ennyiért kidobna akor nem is szeret igazán
2009. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne is költözz össze vele! Akkor hamarabb fuccs a kapcsolatnak. A statiisztikák szerint a házasság előtt együttélők 20 %-a válik el, míg az össze nem költözötteknek csak a 10%-a!
2009. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem érzed azt a plusszt, ami az összeköltözéshz kell, addig ne is költözz össze senkivel. Az a plussz annyit tesz, hogy ha reggel nélküle kell felkelned, sírva kelsz annyira hiányzik, ha nélküe fekszel, sírva alszol el. És azt érzed, hogy erre a megoldás csak a közös élet lehet. Én ekkor költöztem össze a -most már- férjemmel másfél éve (előtte 7 évet jártunk), és - ha lehet- még jobban szeretem mint előtte. Semmit nem rontott el, sőt.
2009. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!