Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vélemények ezekről a ruhákról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények ezekről a ruhákról, mások túl egyszerűnek gondolják, de szerintem ezek sokkal szebbek a fodros, terebélyes pánt nélküli ruhánál, a nők miért előnytelen ruhákat választanak esküvőre sokszor és a divatot nézik, nem a saját adottságaikat?

Figyelt kérdés

Nem értem meg a mai divatot, hogy miért kell a legtöbb nőnek pánt nélküli, fodrod, alul eléggé szélesedő ruha, itt az oldalon is hány olyat láttam, szerintem a pánt nélküli menyasszonyi ruhák vékony karúaknak való, akiknek a válla is szép, vékony nőies és nem párnás, lötyögős. Persze biztos sokan támadnának, de ez a helyzet, a kevesebb sokszor több, de annyi tömzsi nő felveszi.

Na most engem is érintve, én az alábbi ruhákat venném fel szívesen, ha lesz esküvőm, pánt nélküli, egyenes, egyszerű szabású legyen, vékony vagyok egyébként, homokóra alakom van, csak annyi, hogy alacsony vagyok, ráadásul a pánt nélküliek rövidítik a testet. Csak tartok attól, hogy mások megszólnak, hogy milyen egyszerű a ruhám, pedig szerintem az alábbiak gyönyörűek és talán illene az alacsony, de vékony homokóra formámhoz.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



2012. szept. 30. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Azért azt megnézném, hogy egy tömzsi nőn, hogy áll pl a hármas ruha, aminek semmi háta és csípőig fűzős. EGYÉRTELMŰEN karcsú nőkre lett tervezve, V alakban befűzve... Szerintem ez egy alacsonyabb lánynak sem állna jól, nemhogy egy "tömzsinek" (kicsi és dagi).

Kettesnél is, az egész hát kilóg, azért ahol hurkák vannak, ott hát részre is igaz, hogy jobb az ami "ápol és eltakar".

A 4-es tetszik, de az sem kifejezetten tömzsi lányokra lett kitalálva... A vastag karokat pedig ez a falatnyi pánt nem fogja összenyomni.

2012. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom ki gondolja ezeket túl egyszerűnek, mert nagyon igényes és szép ruhák, csupa rafinéria mind...:)

az egyszerűség nem csak a fazontól függ...


szerintem ilyen az egyszerű:

[link]


Szerinted az esküvői vendégek leszólnák a ruhád?

nekem eszembe se jutott, hogy leszólhatnak az esküvői ruhám miatt...

de mivel Te nagyon kritikus vagy másokkal, lehet, hogy ezért tartasz attól, hogy veled sem lesznek kíméletesebbek?:)

2012. okt. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem csúnya ruhák,de nem alacsony nőre valók.Már pedig te az vagy mint irtad,tömzsi is,igy ez neked nem való.


A habosbabos ruha nem arról szól,hogy milyen az ember alkata,aznap róla és a vőlegényről szól,had vegyen fel amit akar.



Ellenszenves és irigy vagy.

2012. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépek!! Ez tetszik a legjobban [link]


Azonban ezek mind vékony magas nőknek valók szerintem, ebben nagyon rosszul mutatna valaki akinek van feleslege... :S

Szerintem én is hasonlót fogok választani ha helyzet lesz :)


Azonban azt nem tartom korrektnek, hogy leszólj másokat azért, mert olyan ruhát választanak amilyet! Ez minden nőnek egy nagy nap, és jogában áll olyan ruhát viselnie amiben gyönyörűnek érzi magát!

2012. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Fotográfusként erre egy válaszom van: fotóznám. :)
2012. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van Kérdező.

A pánt nélküli ruhák tényleg vékony nőkön mutatnak jól, nem olyanokon, akiknek nagy melle van, és vastag karja.

Jó, hogy mindenki azt vesz fel, amit akar, de hát csak van szemünk, és látjuk, hogy ez a ruha mondjuk borzasztó előnytelen.

Egy kövér, vastag felkart takarni kellene, legalább is úgy lenne a szép és elegáns.

Ahogy egy pici nő is hülyén néz ki, habos-babos, hatalmas uszályos, túldíszített ruhában.


Az nem rosszindulat, hogy a Kérdező ezt látja.


Amúgy a második a legszebb ruha, és ez illene az alacsony, vékony alkatodhoz.

2012. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Éppen ez az, amit nagyon régen megtanultam/megtanítottak. A szépség és az ízlés, az nem vita téma... Ezen nem lehet vitatkozni, mivel relatív. Az, hogy neked valami ronda, lehet hogy nekem szép és az, hogy egy esetlegesen túlsúlyos nő egy pánt nélküli ruhában érzi királylánynak magát az maximálisan az ő dolga és döntése. Lehet leszólni, de legyen mindenkinek olyan ruhája amit szeretne és engem ne fikázzon senki akkorsem, ha egy kosztümben akarok, magas, vékony lány létemre férjhez menni... Illetve lehet fikázni, de magasról teszek rá.
2012. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sztem mindenki azt vegye fel, amiben jól érzi magát. Ha vkinek a habos-babos az álma, csak azért, mert "fúj, lötyögős a karja, hogy néz már ki benne, meg tömzsi meg egyébként is", sztem nem kéne lemondania róla. Viszont azt tényleg nem értem, hogy egyes emberek miért fikázzák le a különlegesebb vagy az egyszerűbb ruhákat azzal, hogy ez nem esküvői (volt olyan pasas is itt, basszuskulcs, aki egy tök szép egyszerű ruhára mondta azt, hogy fúj, égne a pofája az oltár előtt, ha ilyenben álna ott a menyasszony... de a környezetemben is dívik egyes helyeken az, hogy csak a puffos, terebélyes, fodros ruhák a nyerők.

Nekem is hasonló ruhák jönnek be, bár megmondom őszintén, nekem az első kettő ruhán az a köves díszítés olyan szalagavatós-bazárinak tűnik az én ízlésemnek. De fazonban ilyesmiket keresek. Nekem, mivel csak és kizárólag vastagpántos melltartó tartja meg a melleimet, eleve behatároltak a választási lehetőségeim. Nekem eddig ez a nyerő: weddingeast.en.alibaba.com/viewimg/picture.html?picture= [link]


Nem puffos, nem csicsás (az nem az én stílusom), mégis van rajta dísz, egyszerű a fazon némi kis plusszal, és rövidujjas, mégsem néz ki úgy a teteje, mint egy póló.

2012. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A kettes tetszik :)

Én sem szeretem ha csicsás, elég, ha fehér, meg jól áll, oszt' jó'van :D

2012. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!