Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem illik esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem illik esküvőre hosszú ruhát venni vagy ez csak valami GYK-s törvény? Iyenről még nem hallottam!

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy nem lehet az ember feketében, fehérben pirosban/vörösben, na de hogy hosszú ruhában sem lehet??
2012. okt. 1. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
olyanban amit te előbb linkeltél(gondolom te voltál aki azt a kisestélyi rucit linkelted)nem illik.Mert az nem egy tanúnak való......de már ott is leírták...
2012. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
dehogynem illik! fehéret, feketét, melegítőt, farmert,és túlontúl csillogósat nem illik csak.
2012. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Hagyjuk már ezeket a hülye gyik-es hagyományokat. Mindenbe mehetsz esküvőre ami térd alatt takar,és a válladat is eltakarja.
2012. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem, az nem én voltam. :)

Én ez voltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__3..

2012. okt. 1. 14:16
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
első vagyok:) akkor bocsika ez szép:)nagyon szép:) és illik is szerintem egy lagzira:) még 1x bocsika:)
2012. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Semmi gond. :)
2012. okt. 1. 14:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
újból első:)egy kis blézert vegyél hozzá,amúgy is hűvösebb lesz az idő ahogy írtad..Azt még én se hallottam hogy hosszú szoknyát nem lehet felvenni....túl öltözni a menyasszonyt azt nem szabad de ez nagyon szép ruci....
2012. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

A gyakorikerdesek városi legenda szintű illik-nem illik kisokosát hagyjuk.


A színeket épp a múltkor veséztük ki, az sem igaz.


Ne öltözd túl a menyasszonyt, és ne pakolj ki mindent, amid van. Ennyi.

2012. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, az a terv. :) Köszi még egyszer. :)
2012. okt. 1. 14:32
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hosszút, csak ne abroncsos habos-babos ruhakölteményt, amivel túlöltözöd a menyasszonyt.
2012. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!