Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászút - belföldön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászút - belföldön?

Figyelt kérdés
Szeretnénk Magyarországon maradni, de egy picit sem érdekel a wellness, fürdés, masszíroztatás, nem szeretjük az alkoholt sem (szóval hiába vár pezsgő a szobában)... Szóval valami romantikus, szép helyet keresnénk, ahol vannak érdekes programok (lovaglás, kirándulás, kaland) látnivalók (városon belül, vagy a közelben biciklivel)...nem tudom, bármi, ami nem punnyadás. Budapestiek vagyunk, ezért ez a város kilőve. Van valami ötletetek?
2012. okt. 15. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elolvastam a kérdésed, legelőször Bikal jutott az eszembe a reneszánsz élménybirtokkal. Van rengeteg program, nagyon érdekes.

[link]

Itt a szállás menüpont alatt van egy gyönyörű kastélyszálló, szerintem elég romantikus. Nincs messze a Mecsek sem, így lehet kirándulni, túrázni is.

2012. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Onnan Pécs sincs túl messze, ha kalandra vágytok, akkor ajánlom a Mecsextrém parkot. :D

[link]

2012. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%

Őrségben is nézzetek körül, ott is sok lehetőség van.

Mi Zalacsányban voltunk. Lovagláson és hajókázáson nem sok aktív program volt arra felé.

2012. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém: a város is szép, körülötte sok a kirándulóhely. Közel van a Balaton (bár oda nyáron érdemes menni- nem tudom mikor esedékes)
2012. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bikal tényleg isteni hely és nem is olyan drága.Nekem nagyon tetszett.
2012. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
császár, western falu!
2012. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat Bikalra :)
2012. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátnőméknek mi egy romantikus nyaralást adtunk nászajándékba. Igaz elvileg wellnes szálló, de rengeteg más lehetőség van a környéken, azt mondták fantasztikus volt!

Lenti mellett Gosztola községben

[link]

2012. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg körbebicajozni a Balatont? Most tuti vannak olcsó szálláslehetőségek, már vége a szezonnak. Szinte minden faluban van valamilyen látnivaló.
2012. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!