Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászút Magyarországon, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászút Magyarországon, ahol cukorbetegként is jól érezhetem magam?

Figyelt kérdés
Pontos diétát kell tartanom, nem eszem cukor vagy fehér liszt tartalmú dolgokat stb. stb. Nem várom, hogy valaki ezt észben tartsa, de van olyan szálloda, ahol a nászút során választható cukormentes étel, ahol ismerik a teljes kiőrlésű dolgokat, esetleg nem is néznek ferde szemmel, ha "válogatok"? Ahol nem pezsgővel és gyümölccsel várják a párt? Ahol van erre esetleg kapacitás, hogy három-négyóránként ehessünk valamit? Nem akarok másoknak gondot okozni, de szeretném jól érezni magam a nászúton, és nem csak nézni, hogy mi -mindent kaphatnék, ha nem lennék beteg. Ismer valaki ilyen egészségtudatos helyet ma Magyarországon?
2012. okt. 17. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem mentek egy apartmanba ahova ti visztek annyi kaját amennyit akartok?
2012. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, ez is eszembe jutott, csak reménykedtem, hogy talán van már ilyen hely, hisz nem egy ritka dolog manapság és reméltem, hogy a nászút alatt talán nem kell főznünk, maximálisan kikapcsolódhatunk. De kedves tőled, jó ötlet, végső megoldásnak marad ez.
2012. okt. 17. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, hogy nem te akarsz főzőcskézni...

Ugyan nem cukorbetegeknek készítenek, de van választék, hátha..., esetleg kérdezz rá tőlük, hogy tudnának-e külön főzni. A köztes étkezéseket (tízórai , uzsi, könnyebb megoldani magadnak is.)

[link]

2012. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Én a börtönt ajánlom. hiszen ott akár 7 féle étel közül is választhatsz. ;)
2012. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget! Hasznosak a linkek is, tényleg! Remélem, hogy az egyik hely jó lesz :)



Oligarchia: fogjuk rá, hogy értem a humorod. Sajnálom, hogy nem érzed át, milyen ezzel együtt élni, főleg, ha nem tojsz az egészbe, hanem komolyan veszed az életmódbeli előírásokat és teszel az egészségedért! Akkor tudnád, hogy van, amivel nem jó érzés viccelni, főleg nem akkor, amikor életed egyik legboldogabb időszakát éled és nagyon szeretnél legalább néhány napig önfeledten kikapcsolódni és nem gondolni arra, hogy te más vagy.

2012. okt. 17. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező: feltételezem nagylány vagy már, kinézel 4-5 szimpatikus helyet és megérdeklődöd mindezt önállóan. Ma már nem meg ritkaságszámba az ilyen, meg kell kérdezni.
2012. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

nem tudom miért csinálsz ebből ekkora ügyet. én is cukorbeteg vagyok, és simán elmentünk a párommal Hévízre egy wellnesshétvégére. nem kértem külön kaját, nem picsogtam semmin. mértem rendesen kaja előtt-után, tudtam miben mennyi CH van, oszt kész.

a HbA1c-m is jó, nem szoktam ilyesmin fennakadni. a lisztérzékenyek is megoldják, pedig nekik sokkal macerásabb az életük sztem.

ne drámázd túl, és ne hagyj ki a betegséged miatt semmit, ami boldoggá tesz.

ha ennyire frusztrál, hogy melletted az emberek tömik magukba a sütit, pezsgőt, gyümölcsöt, akkor ennyi erővel ki sem mozdulj a lakásból...

2012. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már legtöbb étteremmel rendelkező helyen megoldják ezt.

Társasággal voltunk legutóbb,egy tej liszt és gluténérzékeny és egy cukorbeteg is volt köztünk.

A kinézett 5 szállásból 4 válaszolta hogy természetesen meg tudják oldani nekik az étkezést.Pedig nem 5 csillagos szálloda volt egy se,hanem ilyen 10ezer/2 fő árú...

2012. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Természetesen nagylány vagyok és tudok telefonálni, de ennyi erővel a kérdések 99%-a felesleges ezen az oldalon, mert a google-ben is megtalálható a válasz. Szimplán tapasztalatokat, ötleteket vártam, ahogy mindenki más is.


Az, hogy én mennyire veszem komolyan a diétám, nem tartozik rád, kedves egyik válaszadó,aki szerint túlzásba viszem a készülődést. Nem eszem fehér lisztet, fehér rizst és finomított cukrot, burgonyát sem, csak teljes kiőrlésű tönköly lisztet és természetes édesítőket max. A szénhidrátot én is fejből számolom, de köszi a tippet. Három esküvőn voltam a nyáron, ebből kettőben nemigen találtam megfelelő szénhidrátot, mert a köretekből nem ehettem, zöldségekből meg nem volt megfelelő szénhidrát tartalmúból megfelelő mennyiségű. Ezért magam kellett megoldanom.

2012. okt. 18. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!