Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen papírokra van szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Humex kérdése:

Milyen papírokra van szükségem nekem és a páromnak aki líbiai állampolgár ha itt Magyarországon szeretnénk összeházasodni?

Figyelt kérdés

#házasság #arabbal
2012. okt. 9. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Csak egy balek csaj kell hozza aki elhiszi csak miatta akar magyarba elni a parja.Komolyan nem halottal meg az erdekhazassagokrol a ferfiak reszerol??
2012. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Osztom az első véleményét. De ha a kérdező hallott volna ilyenről, akkor most nem akarna házasodni....na persze, az ő pasija nyilván a kivétel...
2012. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

olyan jó, hogy egy kétsoros kérdés alapján jobban ismeritek a kérdező párját, mint maga a kérdező... én ismerek boldog vegyesházasságokat, persze olyat is, amik szétmentek... pont mint nemvegyes házasságoknál.


kérdező, az anyakönyvvezető meg fogja tudni mondani, de itt ne tegyél fel ilyen kérdést, mert csak fikázni jönnek.

2012. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
majd varjuk a kerdest amikor a kedves menya kerdi mit kell tenni ha a parjanak mar van a hite szerint masik felesege gyereke csak o nem tudta es nem foglalkozik vele.Az ekkora kultura szerinti kulonbseg nem mukodik sajnos a 100 lanybol aki osszekoti az eletet egy muszlim (persze biztos nem praktizalo) emberrel 99 porul jar.Csak figyelmeztetni akarjuk a holgyet hogy sok ilyen ferfinak egy egy vizum egy nyugati no belepo eu be.Mert ugye egy hitetlen nem muszlim csaladbol szarmazo nem szuz no mit er egy ilyen ferfi szemeben?
2012. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Légy észnél! Szép dolog a szerelem, de az nem, amikor ütnek-vágnak kulturális érték címén, és elveszik a papírjaidat. Az sem tartja őket vissza, hogy itt törvénybe ütközik a személyi szabadság korlátozása.
2012. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggódó kommenteket, de vallásomat ítélve muszlim vagyok és igen nem ebbe születtem bele de ismerem és tisztában vagyok ennek a vallásnak az előnyeivel és hátrányaival. Nem mellesleg rengeteg muszlim (arab) ismerősöm és barátom van és egy muszlim családnál fél évet gyerekekre is vigyáztam. És a párommal nem interneten ismerkedtem meg hanem személyesen is láttam már és egy éve már hogy együtt vagyunk és nemrég jöttem haza hogy összetudjunk házasodni. Ha annyira a vízumra menne meg a papírokra akkor azt megistudná venni ahogy eddig is megtette. Tehát az aggódó kommentek helyett szeretnék valami használható információt is kapni! Előre is köszönöm.
2012. okt. 10. 10:01
 7/11 anonim válasza:
31%

A fogalmazásodból és kérdésedből ítélve igenis kissé tudatlan, naiv hölgynek tűnsz. Jó lenne, ha iskolázott, nem muszlim emberektől kérnél tanácsot.

Ha muszlim vagy, tudod-e például, akkor tilos vallást váltanod - megölhetnek miatta. Nem csak az ismerőseid, hanem egy vadidegen fa...natikus is.

2012. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Először is nem szándékozom vallást válltani. Másodszor ha nem a kérdésemre irányul a válasza akkor kérem tartsa meg magának, mert sem a vallásomra és még annyira sem a döntésemre irányuló kritikákra vagyok kiváncsi.
2012. okt. 11. 11:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan okos vagy mar megtalaltad volna a magyarorszag.hu cimu oldalt ahol megkeresed a kulfoldivel valo hazassag cimu jogszabalyt.Ami kell

-anyakonyvi hitelesitve magyarra forditva (csak orszagos ford irodat fogadjak el)

- egy papir 6 honapnal nem regebbi ami bizonyitja hogy a volegeny nem hazas szabad ember a sajat orszagaban.

- tartozkodasi engedelye ill vizuma es bejelentett lakcim vagy tartozkodasi hely igazolo irat

- utlevel min 6 honapig ervenyes.


Sok sikert es remelem neked szerencsed lessz az egyik ismerosomnek 3 foga uj a muszlim elettarsa(akivel a imam elott hazsssagot kotott ) jovoltabol aki kiverte neki mert keson ert haza es nem vette fel a mobilt.

2012. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kerdezo!


Nagyon szerencses vagy, hogy ennyien agodnak erted!

Sajnos, van is miert! De a Te eleted, es ugy eled ahogy szeretned. En is vegyes hazasagban elek.Az en ferjem nem arab, azert egy fokkal jobb, perzsa. Az elmult 5 ev egyetlen percet sem bantam meg, amit vele toltottem.

Keves libiai allampolgar el Magyarorszagon es a munkam miatt ismerek is parat, sajnos semmi jot nem tudok roluk mondani. De mint mondottam, a te eleted a te dontesed!

Sok boldogsagot!

2012. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!