Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dekorossal csináltatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dekorossal csináltatni az egész teremdíszítést, virágokat mindent kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
akinek dekoros csinált mindent mennyibe került?hány fő volt az esküvőn?

2012. okt. 21. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

120ezer forint lett volna, ha ő csinálja 65 személyre. Ebbe a szolgáltatók is benne voltak.


Mi csináltunk mindent a férjemmel (ráértem, mert itthon vagyok a jelenleg 15 hónapos lányommal) és kb. 25ezerből kihoztam mindent.

Meghívóktól kezdve a székszoknyákig.


Szóval, nekem volt időm rá a gyerek mellett szerencsére. Nagyon szép lett minden és nagyon tetszett mindenkinek, hogy egyedi és kézzel készített volt minden.

2012. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ebben benne lett volna a virág,az ültetőkártyák,menükártyák..minden?Nekem is van egy 15hónaposom,biztos tudnám mellette csináéni,de 0 kézügyességem,úgyhogy az kilőve.Pest megyei a dekoros esetleg?
2012. okt. 21. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Igénytől is függ nagyon nagyban. Nyilván meg kell fizetni a dekoros saját munkáját és az anyagköltségeket is, benzint, utánajárást.


Barátnőm kb. 100 fős esküvője 200 ezer körül volt, virágokkal, csokrokkal, textilekkel, tényfüggönnyel, de meghívó és ültetők nélkül (mivel én ezzel foglalkozom, nászajándékba kapta őket). Ez egy elég kiadós dekor volt, sok virággal, félgömb alakú asztaldíszekkel, szabott székszoknyákkal (az drágább, mint a leples), szóval biztos lehetett volna belőle faragni.


Vannak olyan virágkötők is, akik teljes dekort nem vállalnak, hanem aznap reggel el kell tőlük hozni a virágot és csak kitenni a helyszínen, ez biztosan olcsóbb megoldás, mintha neki kellene ott tevékenykednie.


Nem tudom, milyen stílusú lesz az esküvőd, mennyit szántok rá, mi lesz a helyszín. Egy modern étterembe, művházba, rendezvényterembe jó a házi alap modern dekor (úszógyertyákkal, lufival, dekorkaviccsal stb., amiket nagy divat mostanában használni), de egy kastélyban vagy klasszikus berendezésű étteremben nagyon stílusidegen, oda inkább élővirágot kellene. Szóval ha házi dekort tervezel, akkor igazítsátok hozzá a helyszínt is, és tökéletes lesz a végeredmény. :)

2012. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!