Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik hónap a legelőnyösebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hónap a legelőnyösebb esküvő szempontjából? Melyik évszaknak mik az előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát nyilván a tél elég hátrányos, mikor mondjuk sík jeges járdán, magassarkúban kell bevonulni a menyasszonynak meg a női vendégeknek és mindenki vacog a templomban. A nyár azért nem a legszerencsésebb, mert ha nagyon meleg van, mindenki izzad, nehéz a menyasszonynak tartós sminket csinálni és sokan nyaralnak is, akik emiatt nem tudnak elmenni az esküvőre. Szerintem a tavasz vagy a kora nyár a legideálisabb (bár tavasszal és ősszel meg sok az eső, de még mindig jobb, mint télen).
2012. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A tavasz és a kora Ősz. Jó idő van, semmi sem zavarja az esküvőt. Nincs kánikula, nincs hideg.

A hold állásaira, meg ilyen badarságokra ne gondolj.

2012. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
tavaszi. Én imádok olyankor esküvőkre járni. Meg mondjuk az ősz eleje is. Télre vagy nyárra sose tenném az esküvőmet! :)
2012. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Én biztos, hogy április végén/május elején tartanám az esküvőmet. Olyankor a legjobb az időjárás és nyílnak a virágok.. Imádom a tavaszt!
2012. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk szeptember elején volt az esküvőnk. Az idő tökéletes volt: meleg volt, de nem volt az a fullasztó hőség, ami júliusban, augusztusban gyakori, úgyhogy időjárás szempontjából szerintem a szeptember eleje, május vége, június eleje a legjobb, hacsak nem imádjátok kifejezetten a forróságot. De az tény, hogy nem valami esztétikus, amikor minden vendégről folyik a smink, ájuldoznak a népek, izzadságfoltos a ruha már 1-2 óra után.


Szóval a hőség szól a nyár ellen, de az is igaz, hogy az emberek akkor érnek rá a legjobban. Nekünk szeptemberben pl már gond volt az messziről jövő rokonoknak, hogy a gyerekeknek már megkezdődött a suli. Volt olyan család, aki ezért nem jött.


Nyáron minden szolgáltató foglalt. Szóval ilyen szempontból a tavasz és az ősz jobb. A tél meg még jobb :), olyankor néha még kedvezményeket is adnak.


A természet szerintem minden évszakban gyönyörű.


Előnyök:

- tavasz és ősz: jó időjárás, nem főszezon

- nyár: általában ráérnek az emberek, szinte biztos, hogy nem lesz eső

- tél: nagyon olcsó minden, szolgáltatók ráérnek

2012. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én télen szeretnék majd házasodni, nekem az a legszebb, és nem kell verekedni a foglaláskor a helyekért.

Nyáron tuti nem tartanám, egyszerűen nem bírom a meleget, és nem akarok rosszul lenni. Esetleg tavasszal vagy ősszel is tartanám, hőmérséklet szempontjából ideális, viszont félek, hogy esni fog.

2012. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Április, május
2012. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk úgy jött össze,hogy 2006.dec.22re kaptunk idöpontot. :)


Szerencsénkre sütött a nap,nem volt hó,egyszerüen gyönyörü idö volt. :)

2012. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A késő tavasz és kora ősz.

Pont egy éve volt az esküvőnk. Szép, meleg nap volt, ahogyan ma is az van, bár pár fokkal akkor melegebb volt. És valóban nem kellett se helyért, se semmiért ölre menni. Nem volt az esketés futószalagszerű sem, és senki nem izzadt. :)

2012. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi esküvőnk augusztusban volt. Mi imádjuk a nyarat, a vizet, így a Balaton mellett tartottuk az esküvőnket. Eszméletlen meleg volt, napon 40 fok, de imádtuk, minket ez éltet, én ennél jobb időjárást a saját esküvőmre el sem tudtam volna képzelni. DE mivel sokan utálják ezt a tikkasztó hőséget, így az olyanoknak én is inkább a tavaszt vagy az őszt ajánlanám. Április vége-május eleje, illetve szeptember vége-október eleje. Most október első hétvégéjén voltam egy esküvőn, szerencséjükre kiváló idő volt, 25 fok, ragyogó napsütés, mégsem az az eszméletlen meleg. Bár este meg hűvös volt, kb. 13-15 fok, engem már zavart volna a saját esküvőmön, ha minden egyes levegőzés miatt kabátot kell vennem a menyasszonyi ruhára, de ez én vagyok. A következő hétvégén is láttam egy esküvőt, szakadó esőben vonult a násznép a hivatalba. Na ők már megszívták az őszi esküvőt...
2012. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!