Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 24 évesen fiatal menyasszonyna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen fiatal menyasszonynak számítok?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy 8 év együttlét után összeházasodunk a párommal. A környezetem még nagyon fiatalnak tart mindet ehhez, pedig az együtt töltött éveinkben sikeresen megküzdöttünk mindennel, s 5 éve együtt is élünk. Szerintetek is fiatalok vagyunk mi még ehhez? 24/L, 27/F
2012. okt. 30. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Nyugodj meg!Nem az számít,hogy hány évesek vagytok.

Az együtt töltött idő titeket igazolt,és reméljük ez a házasságban is így marad.

Sok boldogságot nektek!

2012. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha minden jól megy, én 24 évesen már anyuka leszek... Egyáltalán nem leszel fiatal a házassághoz, ne aggódj, csak ma nagyon divatos 30 évesen házasodni, mert azt hiszik, hogy a házasság tönkreteszi a kapcsolatot. :)
2012. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Én 20 évesen mentem férjhez és lettem anyuka. 15 éves korunktól kezdve együtt voltunk. Igaz nem lett tartós a házasságunk, de 24 éves korban már a legtöbb ismerősöm mind feleség volt.
2012. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 okoska31 ***** válasza:
54%

egyáltalán nem korai - főleg úgy, hogy a bűvös 7-esen már túl vagytok.

és persze nem a kortól függ, hogy valaki készen áll-e már a házasságra....

2012. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
korai
2012. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
30-40 éve már picit idősnek számítottál volna, mert akkor átlagban 18-20 éves koruk körül adták férjhez a lányokat. manapság ez kitolódott, így míg ugyanezzel a korral régen last minute férjhezmenőnek tekintettek volna, most úgy néznek rád, mint aki túl fiatalon házasodik és jó eséllyel elkapkodja, elhamarkodja a dolgot. amúgy szerintem semmi baj a korotokkal. az, h korai-e, nem ezen, inkább a gondolkodásotokon, az átélt élményeken, a személyiségeteken, a kettőtök érzelmi viszonyán múlik. önmagában a kor miatt nem gáz szerintem objektíve sem vagytok fiatalok a házzassághoz.
2012. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
én is 24 évesen mentem elöször férjhez,és nem éreztem magam fiatalnak. 25 évesen elváltam és 30 évesen megint házasodtam.
2012. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
az jó 1 évig voltál házas...
2012. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
az én környezetemben csak a ronda, buta lányok mentek férjhez 24 éves korukra és persze már van, ahol gyerek is van. ízlés dolga.
2012. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy ronda lennék (meg amúgy sem a külső számít), meg buta sem vagyok, hiszen diplomám is van, nem is akármilyen büfészakos, hanem rendes mérnöki. Akkor nekem most ezért várni kellene 30 éves koromig?
2012. okt. 30. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!