Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha távolról hív a fiatal pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha távolról hív a fiatal pár rokonokat az esküvőre, ki gondoskodik a szállásukról? A vendég vagy a pár?

Figyelt kérdés

A lány szülőfalujában lesz az esküvő, ami a fiú rokonainak pech, mert több mint 300km attól a várostól, ahol Ő felnőtt. A meghívottak felének több órát kell utazni. Ami még rendben is lenne, de mint kiderült, nem biztosítanak semmiféle szállást a srác rokonainak (még a szüleinek sem!), szóval vagy lagzi után irány haza (300km), vagy kereshetnek maguknak valami panziót "jópénzért".

Mivel a lány teljes rokonsága az adott faluban él, nem értem miért nem tudják befogadni a vendégeket 1 éjszakára. 1-2 ember ide-oda kibírható lenne, nem?

Vagy tényleg ez a normális eljárás, hogy a meghívott vendég oldja meg ahogy tudja?


2012. jún. 27. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem szokás fizetni az utat.
2012. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
mi fizettük a szállást. próbáltuk a legolcsóbbakat kifogni, plusz még akiket tudtunk, rokonoknál, barátoknál elszállásoltunk. Mi úgy gondoltuk, ha már 250 km-t leutaznak, vagy az utazást, vagy a szállást illik fizetni. Ok, hogy van, aki nem iszik, de akkor is haza kéne vezetnie, ezt nem akartuk, a busz pedig nagyon drága lett volna. így inkább maradt a szállás.
2012. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem az útra vonatkozik a kérdésem, hanem a szállásra. AZ a normális, azt mondom, hogy "utazz több órát (vagyis nem lehet csak úgy hazamenni, ha vége a lagzinak), majd aludj a parkban?
2012. jún. 27. 16:29
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A szállást a vendég fogadóknak kellene meg oldani hisz nem várható el,hogy messziről intézzék, azok akik nem is tudják hol-merre lehet szállást kapni.Meg így illik!
2012. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi is fizettük a szállást, illetve rokonoknál kerestünk helyet. Így illik.
2012. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom az előttem szólókhoz;

a távoli rokonok állják és intézik az oda-visszautat, a helybeliek pedig az elszállásolást.

Ha engem többszáz km-re hívnának meg úgy, hogy nem biztosítanának szállást, nem mennék el.

2012. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Mi most vagyunk éppen ilyen helyzetben. Mi megmondtuk, hogy tudunk szállást szervezni, meg lefoglalni, de sajnos fizetni nem tudjuk. Többszázezres tételt jelentene. Azt meg mégsem lehet, hogy valakijét fizetjük, valakijét nem.

2012. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a vendégek fizették. Mi küldtünk értük egy buszt, ami este vissza indult, így ha nem akartak fizetni a szállásért, akkor ezzel meg volt oldva, de többen inkább foglaltak maguknak abban a szállodában, ahol tartottuk, és sokan voltak, akik ott is maradtak nyaralni utána.
2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi helyi rokonoknál, barátoknál szállásoljuk el a távolról érkező vendégeket.
2012. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szervezni, lefoglalni illik a szállást, fizetni ha a lehetőségeik engedik. Több messzi esküvőn voltam már, mindenhol megszervezték, fizetni csak egy helyen kellett.
2012. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!