Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti ha tehetnétek, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha tehetnétek, melyik helyre mennétek nászútra?

Figyelt kérdés

Kb. ugyanannyiba kerülne, de az elsőben lenne út, kaja, szállás, és 4 program, a második meg csak az út, a kaja, és a szálloda.


De a második szerintem szebb:


[link]


[link]


Ja és a második tengerparti bungalló, az első pedig a strandtól 1,5 km-re lévő apartman, magyar tulajjal.


2012. nov. 1. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második helyszín jobban tetszik:)
2012. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő csodálatos, de talán a másodikat választanám!
2012. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Kőbányára
2012. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a második :)
2012. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmüen Maldív szigetek.


Sri lanka is szép de hozzá sem fogható.


Habár srílankán nem voltam még, de mi tavaly voltunk Filitheyon (maldív szigetek) na´szúton és Kuredut is néztük, az egyik legjobb középkategóriás hotelek között van.


www.holidaycheck.de oldalon rákereshetsz (meg vannak angol oldalak is), és láthatod milyenre minösítették mások a hotelt.


kaja nem mindegy mi van benne.


maldívra minimum búvárszemüveg és pipa kell, és egy percre sem tudsz majd a vízböl kijönni.


mi azért választottuk maldívot mert a 14 hós kislányunkkal mentünk. de nem volt unalmas. a maldív hotelek általában all inclusivként alapból adnak programokat, ami általában egy másik benszülött sziget megtekintése, más korallzátonyok körbe úszása, horgászat stb....

mi egésznap a vízben voltunk, pihentünk, és voltunk hajókázni. este itt nincsenek nagy bulik mint pl a karib térségben volt, de hangulatos volt és ami érdekes mindenki mindenkivel barátkozott.


egyébként rengeteg iroda egybe füzi pl sri lankát a maldív szigetekkel. párom nagybáttyáék úgy voltak hogy 3 nap Abu-dabi, majd 5 nap sri lanka, és 10 nap maldív.

De egy ismerösöm meg 4 nap dubai és 10 nap maldívon volt.

2012. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nekem is jobban tetszik a második :)
2012. nov. 1. 13:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp Maldív. Mi is ott voltunk, azóta minden évben visszajárunk.
2012. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ik vgayok.


nekem fura hogy egy srilanka ugyan annyiba kerül ami csak apartman és messze a strandtól mint egy maldív szigetek. és ráadásul maldív szigetekröl is egy jóhírü hotel.

srilankának sokkal olcsobbnak kellene lennie.

2012. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Maldívnál van nászutas akciós út. A hotel amúgy ott drágább jóval, és Sri lankán külön kell fizetni a programokért, hiába olcsóbb 150 ezerrel. A repjegy kb ugyanannyi.
2012. nov. 1. 14:02
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen Maldív-szigetek!! :) Csodálatos!
2012. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!