Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire elterjedt itthon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt itthon ez a "vicces" nyitótánc a pártól? Nektek tetszene ha esküvőn ilyennel készülne a pár?

Figyelt kérdés
Most gondolkodunk rajta,hogy betanulnánk vmit.

2012. nov. 8. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát nekünk vicces volt a nyitótánc, és nagyon tetszett mindenkinek, pedig vidéki lagzi volt, azt hittük, hogy főleg az idősebb rokonok ki lesznek akadva. És nekik tetszett a legjobban, a hasukat fogták a nevetéstől :) Nálunk annyi volt a különbség, hogy nekünk nem nagyon tetszettek a sablonos vájemszijej + kacsatánc + kék a szeme és társaik, ha megnézed, a videók 80%-ában ugyanazok a számok mennek. Jók, de nekünk annyira nem jöttek be. Így olyan számokat válogattunk, amik nekünk jönnek be. :) Eminem, abba, jakó számok, Na jó a thriller is sablonos, de az kihagyhatatlan. Tök sokat összetettünk, 7 perc jött össze belőle és tök sokat nevettünk :) Szerintem ha van kedvetek, akkor csináljátok:)
2012. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
bocsánat, 1. vagyok. volt benne Gaga, kemény metál, Benny Hill főcím, ponyvaregény, Abba, Eminem stb :) sokat nevettünk mi is és a násznép is :)
2012. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
NIncs véletlenül videótok róla?Én nagyon szeretném és úgy tűnik,hogy a párom is belemegy..:)csakhát ugye egyikőnk sem egy Fredászter!:)))
2012. nov. 8. 14:36
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon jó ötlet! :) A párommal valószínűleg majd mi is egy ilyen nyitótáncot fogunk összedobni, a személyiségünkhöz is jobban illene, mint hogy 10 percig angol keringőt járjunk. :) Szóval mindent bele, rosszul nem sülhet el! :)
2012. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet, bár férjem nem nagy táncos, ezért egy rövidke 3 erces koreót csináltunk :) Nekünk volt benne kacsatánc is makaréna is, de nem éreztük sablonosnak :) Mindenkinek nagyon tetszett :)) Itt a videónk róla:

[link]

2012. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
16:31es!Nagyon jó!Már láttam amúgy..:)valahol olvastam,hogy milyen elcsépelt ez az egész,de nekem annyira tetszik és tuti ,hogy senki nem gondolná rólunk,hogy ilyennel készülnénk.úgyhogy nagyot szólna szerintem.:Dnagyon jó meglepetés lenne.
2012. nov. 8. 17:00
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elcsépelt :) Bár mi vidéken lakunk, itt a sima keringő a szokás, és mindenki meglepődött mikor hirtelen elhallgatott a zene :D
2012. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ja és még én sem láttam egy esküvőn sem,pedig idén 1en tavaly kettőn is voltam.meg is lepődtem,h elcsépeltnak találják.
2012. nov. 8. 17:25
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

ferjem eskuvoi zenesz volt 30 evig Azt mondja nincs annal sajnalnivalobb dolog ha egy par benazik egy rosszul osszevalogatott tul sok rossz minosegu zenere es azt hiszik hu de jo poen.

Csak akkor vagj bele ha tenyleg tudtok tancolni kulonben ciki meg nezni is.

2012. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elcsépelt, és sablonos. Nekem nem tetszik. Más részről meg az ilyen apróságok miatt van az, hogy az ember feszült előtte napokig, meg az esküvőkor is, mert jaj jól sikerüljön, jaj nehogy elfeljtsük stb. Van ezer meg egy dolog, amire figyelni kell akkor. Nekünk nem volt, minket inkább a násznép lepett meg (pl.: játékkal), és nem bánom.
2012. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!