Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire elterjedt itthon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt itthon ez a "vicces" nyitótánc a pártól? Nektek tetszene ha esküvőn ilyennel készülne a pár?

Figyelt kérdés
Most gondolkodunk rajta,hogy betanulnánk vmit.

2012. nov. 8. 14:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lenne tánctanár ,aki segít,összeválogatja a zenéket és gondolom látja majd,ha nagyon bénáznánk..hát nem tudom mi legyen..nem azt mondom,hogy rossz mozgásunk van,de nem vagyunk táncosok,az biztos.
2012. nov. 8. 21:25
 12/19 A kérdező kommentje:
msoat kezdtem el nézegetni őket a youtube-on és tényleg sok van,de pl én azelőtt soha nem láttam,csak max külföldi videot.és sztem a násznépünk sem nagyon látott,ebben majdnem biztos vagyok.
2012. nov. 8. 21:31
 13/19 anonim ***** válasza:

És ha nem összevágott lenne, hanem egy éppen aktuális sláger aminek jó a tánca?

Pl mi gondolkoztunk sokáig az lmfao-n, de nagyon bénán csinálam, úgyhogy letettünk róla :D Most meg nagy szám a gangnam style is, biztos vicces lenne :)

2012. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Videó van róla, de még nem tettük fel a jútubra, viszont figyelmeztetlek, nem vagyok nádszálvékony :) nem gondolom egyébként elcsépeltnek, és azt gondolom, hogy tánctanárra is felesleges költeni. Mi magunknak találtuk ki, elsősorban én, mert a férjem a kemény metált szereti, látszik is a videón :) nehéz volt, szerintem életében nem táncolt még ennyit egyhuzamban :) viszont pont azért volt jó poén, mert nem volt hibátlan és nem egyszerre ment :) és már csak azért sem elcsépelt szerintem, mert mivel nekünk is olyan volt a násznép, hogy nem gondolták rólunk, meglepődtek, még az is, aki tudta, hogy lesz meglepi, de erre nem is gondoltak :) A hétvégén megpróbáljuk feltenni jútúbra, akkor kirakom neked :) a másik, hogy mivel mobillal lett felvéve, egy ütemet késik/siet a zene, de egyébként szerintem elég jó lett :)
2012. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi!Sajna a párom letett róla,de nem baj,majd csak lassúzunk egyet!:)de azért tedd ki,kíváncsi vagyok!
2012. nov. 9. 14:42
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor, ha alapvetően egy nagyon lökött, de tényleg nagyon lökött párról lenne szó, excentrikus, bohém, nagyon különleges emberekről. És ha az esküvő maga is érdekesebb lenne. Egyébként meg ami ilyenkor az eszembe jut, már ha az esküvő és lagzi többi része elegánsabb, hogy nem odaillő, felesleges ökörködés, gagyi, olcsó, divatozás.
2012. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most tök aktuális lenne a Gangnam Style!! :D Jót nevetnék, ha ilyet látnák valahol :P
2012. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen faarccal keringőzni és hülyét sem kell csinálnotok magatokból.

A macera a vőlegény tánctudása, ehhez tök jó, ha egy könnyen tanulható táncot találtok, pl ezt:

[link]

2012. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%

16:31

Vicces??

Inkább szánalmas!


Csak ha már nyilvánosságra hozod, felmerül, hogy miért is tetted?

Sem a zene nincsen rendesen vágva,

sem táncolni nem tudtok,

sem nem vicces!!

Bocs!

2012. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!