Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit éreztetek, amikor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek, amikor nem jöttek el a munkatársaid/haverjaid a szertartásra (és nem is mondták előtte, hogy bocsi, de ne számítsatok rám)?

Figyelt kérdés
Ha ez esküvő után szóba került ki hozta szóba?
2009. aug. 13. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ment el? Hát ha meg voltak hivva, akkor biztos van valami amiért nem mentek el, ezt neked kell tudni, mért nem vagy a lelkükbe, mert ha 2-3 nem megy el az 1 dolog, de ha senki ? Elgondolkodtató, föleg neked.
2009. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi eleve a családot hívtuk, meg egy két barátot, de előtte egy-két héttel körbekérdeztünk, hogy akkor jönnek-e, számíthatunk-e rájuk.
2009. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm,ez jó kérdés.. :)

Én meghívtam a kollégáimat az esküvőmre.De bevallottam őszintén,hogy arra nem futja hogy vacsora is legyen,mert szegények voltunk,minden fillért félretettünk,hogy ne apuék nyakán élősködjünk.Viszont ajándékot,pénzt,senkitől nem vártunk el.Jólesett volna,ha csak a szertartáson ott vannak,némi ŐSZINTE gratuláció..

Ugye mondanom se kell,hogy senki nem jött el..(sokéves kollégák) :) :(

Nem kérdeztünk rá,de egyik-másik azt mondta hogy azért nem jött el,mert nem kapott meghívót..a szó úgylátszik nem volt elég.

Akik eljöttek(nem kollégák) úgylátszik számítottunk valamit.

Sebaj,azóta 17 év eltelt,és boldogok vagyunk :)

2009. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

20.35-ös vagyok.


mellékesen megjegyzem,hogy hozzá voltak szokva a fényes-bulizós lagzihoz.Voltunk oly bátor leszögezni,hogy nekünk erre nem fussa.Így jártunk...

Mi elmentünk a kollégák esküvőjére azután,de szigorúan csak a polgárira,aztán húztunk el,vacsira nem pofátlankodtunk.

Senki nem vette észre hogy mink is a tömegbe vagyunk,olyan sokan voltak mindegyikőjükőnkén,épp hogy kézfogásnyira odafértünk..

2009. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Volt aki elment a kollégák közül, csak többre számítottam! Természetesen csak a szertartásról van szó, vacsiról nem! Sima "nem kajás" meghívót kaptak, külön-külön, ami ritka - még meg is jegyezték!

Nem gondoltam volna, hogy ennyire sem méltatnak...

2009. aug. 13. 20:47
 6/10 A kérdező kommentje:

20:35 Ez az, amire gondoltam! A lelkemből beszélsz!!! :-)

"Jólesett volna,ha csak a szertartáson ott vannak,némi ŐSZINTE gratuláció.. "

2009. aug. 13. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki elment,becsüld meg.Annak nem az volt a lényeg hogy jól megtölti a belét,meg a föld alá issza magát.Dícséretes hogy tiszteletüket tették,hisz a Ti napotok volt.Elég szomorú hogy a nagy többség egy f@sza bulinak fogja fel az esküvőt,és ha megneszeli hogy nem az lesz,már el se megy...
2009. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

20.54-es vagyok,és a 20.35-öst is én irtam :)


Na igen,és így összegezve azt szűröm le,hogy letojva a "SOK BOLDOGSÁGOT" szöveg,úgy látszik ez igencsak közhely,főleg utólag!!Aki komolyan gondolta,az ott is volt!!

Szóval ívesen ejtsd,az a lényeg aki ott volt.Az ember.

2009. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már ne parázz, nem jöttek el és kész, ti legyetek boldokok, ennyi !
2009. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minket annyira a szertartásos nem is érdekelt. Mármint, hogy ki tud eljönni. Aki eljön, annak megköszönöm, aki meg nem az meg így döntött. Igazából én megértem, hogy sok embernek nincs kedve pucparádéba vágni magát 2x 20 perces ceremóniáért. Ebben nincs semmi. Az már, ha lagzira nem jönnek el, és nem szólnak az gáz! Mondjuk nálam már előre jelezték a kollégák, hogy jönnek, de ha valakinek közbe jönne valami, azt is megérteném.
2009. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!