Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jól gondolom, hogy fölösleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy fölösleges őket meghívni?

Figyelt kérdés

Keresztanyámékról van szó. Nem szeretném őket elhívni a lagziba. Hiába a kereszt szüleim, nem igazán érdeklődtek soha irántam. Amikor a kislányom született akkor sem nagyon érdekelte őket a dolog, egyedül unokatesóm jött be a kórházba hozzám. Ő vele jó a kapcsolatom, de nem szoktunk találkozni. Az meg hülyén jönne ki, csak csak őt hívnám el a lagziba. Viszont tartok attól, hogy nagy megsértődés lenne ha nem hívnám meg őket.

Vagy a keresztszülőket illik meghívni?


2012. nov. 14. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,hogy illik-e meghívni őket,de ez a Te esküvőd és azt hívsz meg,akit szeretnél.Én személy szerint nem hívnám meg őket,ha eddig sem érdekeltem őket.
2012. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem attoil függ mekkor lagzi lesz.

ha szük család akkor persze nem, de ha ott lesz az egész pereputty akkor már 3 ember csak nem szamit.

2012. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A te esküvőd,a te ünneped,ne hívj meg senkit,csak azért,mert illik.Azokat hívd meg,akikkel együtt szeretnél ünnepelni,akiket szeretsz.Én sem voltam hajlandó annak idején meghívni a nagyanyámat,csak mert "illik",és nem érdekelt ki sértődik meg rajta.Jól akartam érezni magam,és ezt csak a szeretteim,a barátaim között tudtam elképzelni.
2012. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hívtam meg őket. Az én keresztanyám anyunak volt barátnője. Anyukám meghalt 20 éve, azóta keresztanyám nem is keresett, pedig 3 utcával lakik lentebb tőlünk. Keresztanyám legnagyobb lányának pedig anyu és apu volt a keresztszülője, de anyu halála után apu sem kereste soha a keresztlányát.

Ha haragszanak rám, haragszanak, de én nem hívtam meg őket.

2012. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kétféle esküvő létezik: ahol összejön a rokonság apraja anygja és senkinek sincs oka sértődésre, mert még az is jelen van, akinek 15 éve színét sem látták, és az, ahol csak azokat hívja meg a pár, akikhez a rokonságon túl érzelmi szál is fűzi. itt van sértődés, de cserébe azokkal ünneplesz, akit nem csak a hagyomány alapján hivatalosak, hanem valóban együtt örülnek a boldogságodnak, veletek ünnepelnek.


mindenki azt választja, amelyiket akarja. az enyém sértődős lesz, mert teszek a képmutatásra és nem hívok el olyan rokont, aki 15 éve látványosan nem áll velem szóba, még a gyerekeit is eltereli a közelemből, de az anyámmal megüzeni, h dolgozhatnék neki ingyen a hétvégén

2012. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hívd meg őket, ha évente legalább 1-szer találkoztok és mikor találkoztok tudtok beszélgetni egymással.
2012. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!