Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek nagyon gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
Az eljegyzés már megvolt, jövő évre terveznénk az esküvőt. Felvetettem páromnak, hogy mi lenne, ha karika gyűrű lenne a karácsonyi ajándékunk. Egyikünknek sincs nagy vágya, amit karácsonyi ajándékként lehetne teljesíteni. Véleményem szerint, akkor felesleges valamire költeni, amikor ez úgyis kellene. Egyelőre csak a rokonoknak mondtuk el a tervünket. Persze már jönnek a megjegyzések, hogy milyen mára dolog? Én milyen fukar vagyok stb stb. Szerintetek is fukarság? Nem jó ötlet?

2012. nov. 20. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

Miért lenne?

2012. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Hát nem is tudom.. anno eljegyzésre karikagyűrűt kaptam.. akkor ez most milyen eljegyzés is volt?
2012. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mit ajándékoztok egymásnak? Ha gyűrűt akkor gyűrűt. Szerintem ez rajtatok múlik. A rokonokat meg teljesen felesleges volt ebbe bevonni.
2012. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

Ha valakinek annyira nem tetszik, h beleszóljon, holott semmi köze hozzá, az vegyen nektek karikagyűrűt. A ti pénzetek, ti döntötök.

2012. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Igazatok van! rézgyűrű is megteszi manapság...:D
2012. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Eljegyzési (kísérő)gyűrűvel kérte meg a kezem. Karikát együtt szerettük volna kiválasztani.
2012. nov. 20. 08:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki a tökömet érdekel a rokonok véleménye?
2012. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondtátok el a rokonoknak? Mi közük van nekik ehhez? Ahhoz sincs közük, hogy ti mit adtok egymásnak, meg ahhoz sem, hogy a karikagyűrűt más esetben miként veszitek meg. Tényleg nem értem, hogy miért kellett ezt elmondani a rokonoknak. Meg mi az, hogy egyelőre? A barátoknak is, meg a szomszéd Marinéninek is el akartátok mondani?
2012. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jó viszonyban vagyunk mind a rokonokkal, mind a barátokkal. Természetes a kérdezősködés, hogy mikor és hogyan tovább. Mit titkolózzunk? Gondoltuk ezzel a ténnyel egy kicsit elvannak.
2012. nov. 20. 11:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért is mondom, hogy jó ötlet, mert mi is így csináljuk :) Nyáron megkérte a kezem a párom egy kísérő gyűrűvel és úgy döntöttünk, hogy karácsonyra megvesszük egymásnak a karikagyűrűket! Mindketten ezt szeretnénk, mást nem veszünk egymásnak.
2012. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!