Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a különbség a koszorúslány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a koszorúslány és a tiszteletbeli koszorúslányok között?

Figyelt kérdés
Nagyon sok koszorúslány jött össze és nem szeretnénk ha a kicsik elnyomva éreznék magukat, így úgy gondoltuk, hogy a barátnőim tiszteletbeliek lehetnének, de nem tudjuk pontosan, hogy így mivel lesz másabb... Tudnátok segíteni?

2012. nov. 25. 11:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést. Vagy koszorúslány valaki, vagy nem.
2012. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Javaslom, hogy pár tiszteletbeli vőlegényt és menyasszonyt is nevezzetek ki :D Nehogy sértődés legyen a dologból :D
2012. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vannak a rokonok, meg vannak a barátnőim. És mivel nem szeretnénk ha a kicsik úgy éreznék hogy ők nem fontosak, így úgy gondoltuk, hogy a barátnőim nem szokványos módon lennének koszorúslányok, és mivel hallottam, hogy van olyan, hogy tiszteletbeli koszorúslány - de nem tudjuk pontosan mit takar - hogy azok lehetnének... Tehát: mi a különbség?
2012. nov. 25. 12:01
 4/17 A kérdező kommentje:
a gúnyolódó kommenteket inkább mellőzném....
2012. nov. 25. 12:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gúnyolódásnak szántam, bocs ha félreértetted.

Ez a nap rólatok szól és nem arról, hogy Marcsi, Juli, Kata, Klára ( s valahány név a naptárban ) mi akar és mi nem akar lenni. Ha egy ismerősöd és barátod emiatt megsértődik ( kb 5 éves értelmi színvonalán van akkor szerintem ) akkor az nem is igazán barát.

Mondok egy személyes példát: 4en nagyon jó barátok vagyunk gyermekkorunk óta és egymás után nősültünk. Fel sem merült az, hogy harag legyen abból ki legyen a tanú vagy a vőfély. Ez a nap nem erről szól. Ez egy remek ünnnep, nagyszerű van, ünnepélyes pillanatokkal.

Szóval sok boldogságot nektek és ha ez ekkora dilemmát okoz akkor legyen mindenki koszorús lány ( bevallom nem vagyok tisztában a koszorús lányok maximális számával, nálunk 2 volt ).

2012. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom, te is nézted tegnap a Discovery TLC-t....


Ez itthon nem bevett szokás, egyébként meg mindenkinek rosszul esik a megkülönböztetés. Én nem javaslom, mert így valamelyik fél kényelmetlenül fogja magát érezni. Nem kell jelezni senki felé, kit szeretsz jobban, mert veszekedésbe torkollhat a lagzi.

2012. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és akkor félreértettelek, bocsi. Igen, néztem a TLC-t :D hát az a baj, hogy már 10-nél tartunk, ebből 5 rokon, 5 pedig nagyon közeli barátnő. Arra gondoltunk, hogy a rokonok bevonulnak, a barátnők pedig már bent lennének a helyükön, csak nem szeretném, ha bárki megbántódna... Ezért van ez a probléma, hogy mi legyen... És köszi a jókívánságot :) Tudom, hogy rólunk szól, de a 2 és 6 éves unokahugaimnak ez nagy élmény, ezért vagyunk bajban...
2012. nov. 25. 12:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tégy különbséget. :) Nekik is hadd legyen már egy kicsit jó, hogy besétálhatnak a szép ruhájukban a templomba mindenki szeme láttára. :)
2012. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de nem lesz sok a 10? mindenki fontos közülük :) akkor ennyien vonulnak :D :)
2012. nov. 25. 12:59
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
nem sok az!a te esküvőd!ha akarod,10 lesz :) és sértődés sem lesz!szerintem teljesen jó
2012. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!