Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az esküvői ruhámmal?

Figyelt kérdés

Szeretném eladni, de ahogy elővettem hogy lefényképezzem észrevettem, hogy az alján van rajta pár folt. A belső szoknyájába van, így felvéve nem látszik, de azért mégis ott van. Éttermi kaja folt lehet és elég ronda. Próbáltam szappannal kimosni, de mivel már régi folt, nem jött ki. Nem tudom hogy esetleg vegyileg tisztítható a régi folt?.

Szóval szeretném eladni, de nem tudom hogy ezek után megvenné-e valaki. Szerintetek? Amúgy egy nagyon drága, designer által készített ruha, használtan 100 és 200 ezer között láttam ilyen eladót. Mennyit kérhetnék így érte?


2012. nov. 29. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel "hibás", a használt ár felét éri.

Ha nem tudod kiszedni belőle a foltot, 50-60 felett nem fog elmenni.

Akkor is csak akkor ha más is értékeli hogy dizájner ruha :)

2012. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Vagy simán rá lehet varrni egy anyagdarabot a foltra, és máris nem látszik, ha fellibben a szoknya, akkor sem.
2012. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyit ér vidd el tisztítóba ők értenek hozzá. Bár szerintem ennyit nem fogsz kapni érte, mert aki ennyit költ esküvői ruhára vagy fontos, hogy designer készítette az nem vesz használtan.
2012. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be egy tisztítóba, ott megtudják mondani, hogy kitudják e szedni belőle, egy próbát szerintem megér. Ha el szeretnéd adni, akkor semmiképpen ne hallgasd el, hogy "hibás" a belső területen és kénytelen leszel ezért kicsit engedni az árból.
2012. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen, ha már van 200ezrem a ruhára, akkor nem fogok használtan venni... Pláne nem foltosat.
2012. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, lehet hogy elviszem tisztítóba. Nem baj ha 50 ezerért adom el, én sem gondoltam többre így, a lényeg hogy ne álljon itt a szekrénybe, vagy ne kelljen kidobni, mert azt azért sajnálnám.

Amikor megvettem én sem azt néztem hogy designer ruha, hanem mert ez tetszett a legjobban, annyira gyönyörű, az meg csak dob az értékén hogy márkás.

2012. nov. 29. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég sokan vannak, akik szívesen vesznek használt, márkás ruhát ennyiért! Köztük én is, épp most készülök megvenni egy La Sposa ruhát 125 ezerért (az eredeti ár 300-350 ezer), igaz, nincs rajta semmilyen sérülés. Amikor ugyanezt a ruhát felpróbáltam szalonban, még a kölcsönzési árra is többet mondtak ennél... Akkor pedig inkább megveszem első tulajdonostól.

Kérdező: Vidd el tisztítóba, egy próbát megér! Ha fehér anyagon van, esetleg megpróbálhatnád kisúrolni gallszappannal, mosószódával (vagy Na-perkarbonáttal), nekem ezek régi foltokat is kiszedtek. Ha sehogy sem jön ki a folt, semmiképp se hallgasd el a leendő vevő elől!

2012. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutatsz róla képet?
2012. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Semmiképpne állj neki otthon próbálkozni!!! Lehet, hogy a szappanos próba is kár volt...

Az ilyen finom, extrább anyagokat sokszor csak száraz vegytisztítani lehet!!!!

Irány a tisztitó!!!! Ha valahol, akkor ott ki tudják szedni a foltot, ha ők sem, akkor csak az ecetes olló segíthet.

(Mondjuk 10-20 ezerért még talán akkor is el tudod adni a ruhát, ha valóban nem olyan feltűnő a folt. Egy olyan menyasszony, aki azért szeretne klasszikus esküvőt, de sajnos kicsi a költségvetése, biztos nagyon örülne neki!!!!)

2012. nov. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztitó nem tudja kiszedni,akkor ügyes varrónő megoldja párezerből
2012. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!