Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tartotta valaki az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartotta valaki az esküvői ebédjét/vacsoráját valamelyik Trófea Grill étteremben?

Figyelt kérdés
Milyen volt, mesélnétek tapasztalatokat?

2012. nov. 23. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Mi is ott fogjuk tartani :)


Bár személyes élményt nem tudok mondani, legutóbbi vacsoránknál szülinapi bulit tartottak a szomszédos asztaloknál.

Kaptak ajándék tortát, a zenéjüket is játszották, pedig nem zártkörű rendezvény volt :)

A vendégek ugyanúgy cirkáltak a kajával az asztalok körül..

Ránézésre jól szórakoztak :)

2012. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, a XI. ker.iben. Szerintem jól sikerült. Én amúgy is szeretem a Trófeát. Nem tudnék rosszat mondani. Figyelmesek voltak, kedvesek! Igazából mire vagy pontosan kíváncsi?
2012. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tortát mi is kaptunk, de úgy ahogy volt el is csomagoltattuk, mert mindenki tele volt!
2012. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, első vagyok, én a Visegrádi utcairól beszéltem :)
2012. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon tetszenek ezek az éttermek (most fogjuk kipróbálni, de arról már hallottunk, hogy finoman főznek), kisebb esküvőnk lesz (40 fő), és nem szeretjük a hagyományos "A" menü "B" menü módszert, szóval a svédasztal külön tetszene :)
2012. nov. 24. 00:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kideríteni, hogy a tapasztalatok alapján jó ötlet-e oda szervezni az esküvői ebédet :)
2012. nov. 24. 00:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomnak ott volt 5 éve, jó volt. Nem volt nagy esküvő, kb 20 fő.


A pincérek figyelmesek voltak, lehetett zenét is kérni.

2012. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem esküvő volt, de hatalmasat zabáltam. A konyhájuk isteni!
2012. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!