Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a fotósról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a fotósról? Szerintetek szép képeket csinál?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2012. nov. 30. 12:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jópár "homályos"nak tűnik, és nem csak a videós áttűnés megoldás miatt.
2012. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Divatba jött, hogy az ifjú párt mindenhol le kell fényképezni, ezzel az elgondolással nincs bajom, akinek tetszik csinálja, de a képek minősége pocsék. Homályos, van ahol az arc árnyékban van, és alig látszik, stb. Nem vagyok szakértő, de látom hogy ezekkel a képekkel sok probléma van. Profi fotós ha így dolgozik egykettőre éhenhal.
2012. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy én vagyok konzervatív, de az ilyen esküvői képekkel KÍNOSAN ki akarnak tűnni, meg akarják mutatni, hogy ők igenis mások, mint a prosztó átlag, amolyan feltünési viszketekség, szerintem meg szánalom.

A képek minőségén nem tojtam be, finoman szólva.

2012. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tetszenek de kicsit erőltetett szerintemEz a feltünősködésről szól számomra.Amúgy jó képek de a valóság túl van dimenzionálva...egyre több ilyen van és eléggé kezd tucattá vállni,de maga a képek jók.
2012. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ezekbe a képekben eltűnnek a szereplők és inkább a hylszín veszi át a szerepet és nem azok akiken a lnyeg van.Mit keres egy pár az olaj fúró tornyon?Jó persze lehet kombinálni hogy azt szimbilizálja hogy olyan gazdag pár lesznek együtt hogy még az ereikbe is olaj fog folyni...a képen jók de nekem valamiért a lényegről a helyszín elveszi a hangsúlyt...ami a lényeg lenne az a pár és nem az hogy túl legyen művészkedve..ez az én véleményem de ettől függetlenül nekem a képek tetszenek de nekem még mindig fura ez a fajta stílus egy esküvi pár fotózására.Számomra is kicsit azt sugalja hogy mi vagyunk a legjobbak legszebbek éshasonló dolgok..persze ne legyen egy proli kép nyílván eme nemes napon,de kicsit túl van dimenzionálva ezekkel a képekkel.Még egyszer mondom nekem tetszik de nem biztos hogy az én eskövmről ilyen képek készülnének rólunk.
2012. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nincs velük semmi probléma.

És a kérdés sem az volt,hogy ki milyen kivetnivalót talál a házaspár ízlésében...

Gondolom sokan belehalnának ha nem szólnának bele olyanba amiről nem kérdezték.

2012. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

ma 12:54


Ne haragudjál de ő kérdezett én csak válaszoltam!Én is elég sokat szoktam fotózni és van rálátásom és nem csak a képet látom benne hanem a tartalmat is mondani valót.Nem baj hogy elponoztatok nem zavar.Én elmondtam a véleményem de nem rossz indulatból.

Van egy kép pl ami marha jó kép és jó de viszont a szereplők éppen hogy látszanak rajta,a lényeg a szereplő és az hogy olyan környezet legyen ami alamit súgall.Az a kép marha jó volt mert végig néztem,de viszont semmi mondani valója nem volt azon kívűl hogy marha jól néz ki.A lényeg itt az lenne hogy a szereplőn legyen a lényeg vagy ha nem is őn akkor valamit közvetítsen és legyen üzenete,azon kívűl hogy szép kép volt és minden ok volt rajta azon kívűl se a szereplő nem volt látható nagyon üzenni aló sem volt.

2012. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Lemaradt...az ilyen képeknek z a lényege hogy legyen üzenete mind amelett hogy szép..
2012. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Meg olyanba amihez nem értenek, amiről fogalmuk sincs.

Nekem szakmabeliként szimpatikus, hogy próbál egy kicsit mást csinálni, mint a megszokott, a divat.

Viszont az sokkal kevésbé, hogy a képek agyoneffektelésével próbálja ezt elérni. Azért látjátok őket "homályosnak" mert szanaszét vannak lágyítva, persze nem szelektíven, hanem csak úgy mert miért ne. Ez nekem azt sugallja, hogy nem fordít elég időt és energiát az utómunkára. Egyébként kár mert akadnak köztük jók is. Slideshow-ból egyébként sincs értelme a képek élességén vitatkozni. Nagyban, képként, esetleg előhívva, papíron kell nézni őket, ha ott is életlen, akkor van gond.

2012. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem is rád értettem :)
2012. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!