Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jövőre lesz az esküvőnk. Mindig is szerettem volna nagy esküvőt.(kb 150 fő) De nem szeretek táncolni. És ugye a menyasszonynak azért elég sokat kell.A párom szerint ezért nem kellene nagy esküvő.De rám bízza. De én szeretnék. Szerintetek hogy tudnám a két dolgot össze egyeztetni? Remélem értitek! :) Előre is köszi! :)
2012. dec. 2. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem táncolsz. Ha nem akarsz, nem kell.
2012. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha van sok pénzetek, r legyen a nagy esküvő. Én biztosan nem hívnék meg boldog-boldogtalant. Attól nem lesz sikeresebb a házasság. Sőt. Egy kisebb lakodalomban mindenki jobban érzi magát. De menyasszonyként kell táncolnod, még ha nem is szeretsz. Ez a lagzival együtt jár. Nem adhatsz kosarat minden vendégednek.
2012. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
És akkor mit fogsz csinálni egész este?
2012. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi vendéget hívtok, azok között a fele legalább szeretne táncolni, azt meg az ifjú párnak illik megnyitni. Vannak párok, akik ráadásul külön táncot, koreográfiát tanulnak be erre az alkalomra. Biztos furcsállnák, hogy miért nem táncol az új pár, ha egyébként van zene, és van tánc.

Persze nem kell, ha nem akarod - ez a te napod. De nagy lakodalomban van menyasszonytánc is, ott "illik" megforgatni a menyasszonyt szinte mindenkinek.

Mi csak 50 fős estebédet tartottunk, csak halk gépi zene szólt - így éreztük jól magunkat, bár voltak, akik fanyalogtak, főleg anyós, milyen esküvő az, ahol nem táncolhatok a fiammal. De nem az ő esküvője volt, hanem a miénk.

Gondold át,de bárhogy csinálod, lesznek, akik elégedetlenkednek, viszont ez a ti esküvőtök.

2012. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Csak ezért ne mondj le a nagy esküvőről. Egyébként úgyis megjön majd a kedved a táncoláshoz, nagyon fapofának kell lenni ahhoz, hogy ne. :)
2012. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Azt ugye tudod, hogy óriási hőbörgés lesz, hogy zene kaja pia lesz, de mulatság tánc keretén belül nem, így tényleg nem kell esküvő, de ha ragaszkodsz hozzá, tanulj meg lötyögni addigra 2őt balra 2őt jobbra


Ahogy elképzelem magamat, erősen ittasan, verném az asztalt hogy táncolhassak a feleséggel..

20/F

2012. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne mondjál le a nagy lagziról, egy kicsit tanulj meg táncolni addig - van rá idő!

Sok boldogságot nektek!

2012. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ti ismeritek a meghívottakat...Ha a többség táncolós fajta, akkor fura lesz, hogy mindenki bulizik, ti meg ültök egész este (engem mondjuk nem zavarna meghívottként).

150 főnél gyanítom lesz olyan, aki ezt szóvá teszi.

De ha titeket nem zavar, akkor hajrá, csak nem értem, még ha van is rá pénz, én nem hívnék meg olyan embereket, akiktől tartanék, hogy megszólnak valamiért.

2012. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Én sem szeretek táncolni,hál' Istennek tudta a násznép és nem nyaggattak. Egész este jó,ha egy órát táncoltam. Mondjuk nagyon fura lagzink volt...De mindenkivel ittam.:D Ha nem lett volna olyan csodás ringós a ruhám,tán a nyitótánc után megszaladtam volna.
2012. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

hát, én imádok táncolni, de a saját esküvőmön nem tudtam a ruhám miatt... :( (lecsúszott az abroncsom, és ahhoz volt felcsatolva a ruha)


válassz esetleg nagyon testhezállót, amiben nem lehet táncolni, vagy előtte nap 'húzd meg a bokádat' díszítés közben, és panaszkodj erről mindenkinek, akkor csak békénhagynak.. :) csak akkor van gáz, ha közbe megjön a kedved, mert ha felpattansz, akkor az 'égés'

2012. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!