Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik megoldás a jobb nászajándék gyanánt a kettő közül?

Figyelt kérdés

Unokatesómék házasodnak, és pénzt adunk nekik. A "csomagolás" már megvan, csak az jutott eszembe, hogy a pénzt azt ezresekben rakjam-e bele, megpróbálva szíveket hajtogatni belőlük vagy kis szalagos masnival egyesével, vagy menjek inkább a súly okozta sokkolására úgy, hogy kétszázasokkal rakom meg? Mindkettőt bírja a dobozka.

Utóbbi csak azért merült fel bennem, mert talán az ezresek nem feltétlen töltenék ki teljesen a dobozt - még nem próbáltam mondjuk. De az érméket meg nehogy nyűgnek gondolják?! ..bár sokan meg így rakosgatnak félre, hogy mióta behozták a forgalomba, azóta félreteszik.

Persze ha van egyéb tippetek, azt is örömmel veszem. :)


2011. júl. 5. 04:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Érmét semmiképpen ne adj,mert elég macerás beváltani. Sőt,nagyobb mennyiségnél még le is vonnak belőle.

A papírpénzt pedig ne hajtogasd össze,mert annál is gond lehet a kisimogatása,akár el is szakadhat.

2011. júl. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindkettő ostobaság.Agyvérzést kapnék ha valaki ilyet adna nekem.
2011. júl. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jogos, köszi. Akkor a kis csőbe göngyölés sem jó megoldás kis szalagokkal átkötve? ..csak úgy azért nem szeretném beledobni a kis tasakba.. :(
2011. júl. 5. 06:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csöbe göngyölgetve nem lesz semmi baja a pénzznek.(a szív meg miegyéb már maceráns).

Én egy alkalommal virágcsokrot kaptam göngyölgetett pénzdíszítéssel, de egy nemesebb pezsgö vagy bor nyakára pl. 1 db 20.000-es is jól néz ki.

2011. júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
a legnagyobb hülyeség apró pénzt adni. Én egyszer kaptam így de akkor még a kétszázas papír volt és mit ne mondjak nem igazán örültem neki, lehet poénnak szánták én nem tartottam annak.
2011. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön divat úgy odaadni a pénzt, hogy csinálnak belőle valamit, és nem csak borítékban, ahogy itt szokták.

Egy csomó ötletet lehet találni a neten.

[link]


A hajtogatás szerintem se jó ötlet, főleg ha több pénzről van szó.

2011. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Picasaweben beírod, hogy geldgeschenk, és ott lehet, hogy komplett könyveket is találsz, hogy kell megcsinálni.

[link]

2011. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Mi annak idején úgy kaptunk nászajándékba pénzt, hogy fel voltak tekergetve a pénzek gurigába, mindegy át volt kötve szép színes szalagokkal és mindegyik szalagra fel volt fűzve egy szép irodalmi idézet a szerelemről. Nekem nagyon tetszett, mert sokan csak úgy odaadták, de nálunk látszott, hogy sokat foglalkoztak vele (idézet keresése, nyomtatása, kivágása, szalagra fűzése, tekergetés stb.)
2011. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek után már azon is elgondolkodok, hogy egyáltalán ezresekre "felaprózzam-e"..

A gurigába göngyölt szalagos-idézetes megoldás lesz nálam is a nyerő végül. Köszönöm! :)

2011. júl. 5. 07:46
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
A butlersben lehet is kapni ilyen esküvői tortát, aminek minden szelete egy kis dobozka. Mondjuk nagyon nagy, viszont gyönyörű, simán el tudom akár azt is képzelni, hogy vesz a násznép egy ilyet, és mindenki belerakja az ajándék pénzt egy-egy szeletbe.
2011. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!