Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom h valaki jár e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom h valaki jár e a cipőmben de a párommal gyermeket várunk és nálunk úgy szokás h házasodni kell! ő náluk viszont nem és nem is akar házasodni mondván h nincs elég pénz rá és h ez csak egy papír! Mit gondoltok feszegessem a témát vagy ne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 15:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha nálatok úgy szokás, hogy házasodni kell és úgy gyereket vállalni, akkor nem gondolkoztál azon, hogy ezt előbb veted fel a párodnak, mielőtt baba lett volna a dologban?:)

Amúgy ha ő nem híve a házasságban, akkor ráerőltetni nem tudod. Ettől gondolom nem fognak kitagadni, mert nem házasodtok össze.

Én házasságpárti vagyok ugyan, házas is, de ha a férjem nem akart volna elvenni, én biztos nem erőltettem volna. Vannak, akik nem híve a házasság intézményének.

2012. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
gáz ha erölteted.magyarul el akarod magad vetetni.másik meg a papir nem visszatartóerö semmiben.
2012. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Az elsőnek igaza van.

Ráadásul nincs annál cikibb, mint amikor nagy hasa van a menyasszonynak, mert akkor tök az jön le, hogy gyorsan adni kell a látszatra.

Ennél még az is, jobb, ha már megvan a gyerek, amikor házasodnak a szülők.

2012. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Az nem szokás, hogy előbb házasodtak, utána vállalatok gyereket? Hat igy jártál.
2012. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem házasodnátok, mi lenne?

Pénzbírság, elzárás? Szomszéd néni lenézése?

2012. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%

Normális helyen úgy szokás, hogy előbb a házasság, azután a gyerek!A házasság pedig NEM egy papír!

Ha a párod nem akar feleségül venni, akkor nem veled képzeli el az életét! Csak addig akar veled maradni, amíg rád nem un.

2012. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Aha, jó szöveg, csak nem igaz.
2012. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%
7-es voltam, és a házasodni kell-re írtam. A pasid jól teszi amit tesz.
2012. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

ma 15:29


ez csak a bla bla, kiszabadultál a sötét középkorból?

az 100 hogy ha házas vagy, tuti nem sokáig....

2012. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezt nem szabad erőltetni. Igaz, a kifogásai hülyeségek és nem helytállóak. Ugyanis a házassághoz nem feltétlenül nagy anyagi kiadás, bejelentkeztek, bementek két tanúval az anyakönyvvezetőhöz és összeadnak titeket, szóval az anyagi része megdőlt. Ha meg neki ez csak egy papír és nem számít, akkor nem teljesen mindegy nemcsak az, ha nincs, hanem az is, ha van? Neki nem számít, neked viszont igen, ha neki semmiség, akkor erre a semmiségre miért nem képes?

Szóval biztos nem ezek az igazi indokai, mert ezek nem valós indokok.

Mégis azt mondom, ha te nem érzed feltétlenül fontosnak, csak a szokás miatt akarnál házasodni, ne erőltesd. Nem az számít, mások mit gondolnak a környezetetekben, ez a ti életetek.

2012. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!