Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok ceremóniamestert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ceremóniamestert ajánlani Budapest környékén?

Figyelt kérdés
Megfizethetőt szeretnénk (kb 100e alatt). köszi szépen!

#Budapest #olcsó ceremóniamester
2012. dec. 8. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk vidéki esküvőnk volt. Nagyon feldobta a lagzinkat. Pontos, percíz, ötletes. Csak ajánlom. Nézd meg a kritikákat róla. Jóval száz alatt van. Mi a 100 fele alatt fizettünk a munkájáért. Mobil utazik is. Nagyon ajánlom! Olyan lagzit celebrál, amilyet te szeretnél.

2012. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Guba István inkább a hagyományos verses vonalat képviseli vagy a modernebbet? Mi modernebbet szeretnénk.

2012. dec. 9. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyományos. Amúgy Pest megyében volt a lagzink. Azért szerintem annyit érdemes tőle megkérdezni, hogy olyat vállal-e, amit ti szeretnétek.

Voltam egy modern, fényűző lakodalomban a Budai Várban volt a ceremónia. Gondolhatod, mi pénz volt az. Elárulom ott "modern" ceremóniamester volt, biztos volt vagy 150 a díja. Elárulom, hogy semmit nem csinált, ami feldobta a lagzit. Ette a pudingot meg koktélozott, ezt láttam belőle. Templomnál is a vőlegény igazította a népet. Nekem ez felháborító volt. Szóval vigyázz, nehogy egy ilyennel akadj össze, a "modernebb" változatból.

2012. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, azt semmiképp sem szeretnénk. Mi a kettő közötti megoldást keressük. Egy természetközeli helyen lesz az esküvő hagyományos menüvel, egy-két modernebb elemmel. Azt szeretnénk, hogy mindenki jól érezze magát. 150-et nem gondolnék fizetni a ceremóniamesternek, sok ilyen ajánlatot kaptam már, nem gondolom észszerűnek. Úgyhogy még kutatok a megfelelő után :)
2012. dec. 9. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!